Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjem félig ülő pozícióba...

Merjem félig ülő pozícióba állítani a sport babakocsi háttámláját?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom,de még nem ül. Most majdnem vízszintesbe van állítva,úgy utazik,de szegény nem tud nézelődni. Ha bekötöm,és felteszem a kapaszkodót előre,tehát nem csúszkálna,akkor ültethetem valamennyire? Vagy egyáltalán nem szabad?

2012. ápr. 3. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy viheted úgy


Az én babám sem tud ülni egyedül, de ettől függetlenül szoktam ültetni, és a nagy babakocsit is lecseréltük port babakocsira, itthon is sokszor támasztom ki és úgy játszik


7 hónapos baba

2012. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, csak az első hónapokban kell teljesen fekvőben vinni. Utána már ki se bírják
2012. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igenre szavazok. A fiam 7 hónaposan nem tartotta még meg magát ülésbe, de ha fektetve vittem, egész úton üvöltött (a mínuszokban) és "hasizmozott", hogy kilásson. Úgyhogy onnantól fogva olyan 30-40 fokosra döntöttem neki a háttámlát. Úgy látom, nem lett baja, totyiként szép, egyenes tartása van ma.
2012. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én április végén születtem, 25 évvel ezelőtt. Szeptemberben még nem voltam 6 hós és ültettek az etetőszékbe. Körül voltam párnázva elne dűljek. Fénykép van róla. Soha nem volt baj még a gerincemmel. Bár lányom 8 hós, de sehogy nem merem ültetni pedig néha muszáj egy kicsit pl megemelni a kocsit, mert sírás van ha nem így teszek.
2012. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Eddig mindig akkor sétáltunk,amikor aludt. Ő nappal csak a babakocsiban alszik. Viszont szeretném már megfordítani a kocsit,h ne engem lásson,hanem a Nagyvilágot! :)
2012. ápr. 3. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Döntheted már bátran a háttámlát, elég erős már hozzá a törzsizomzata. Persze ne teljesen 90°-ig döntsd meg,csak 1-2 fokozatot emelj rajta.

konduktor-anyuka

2012. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!