Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, válaszolnátok nekem...

Anyukák, válaszolnátok nekem keresztelői vendéglátással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gyermekemnek nemsokára szeretnénk megtartani a keresztelőjét. Az utána való vendégellátásról érdeklődnék: kb. 20 főre + 5-6 gyerkőcre (2-4 évesek) hány szendvicset rendeljek (kb. 10cm-es) , hány kg. édes és sós sütit és még rendelnék egy tortát is. Italból (gyümölcslé, pezsgő) mennyit számoljak?


Kérlek, konkrétumokat írjatok. Köszönöm:)


2012. ápr. 3. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

100 db szendvics, sósból én 2-3 at (de inkább 3), és ugyan ennyit az édesből. De ez attól függ, ha tudod, hogy a vendégek inkább édes szájúak, akkor több édeset kevesebb sósat... de összesen olyan 5-6 kg. Mondjuk a torta miatt lehet elég a 2 kg édes és 3kg sós is:)

Szerintem a torta legyen 2 db:)

Gyümölcsléből én 3 fajtát választanék, és olyan 18-20 litert

A pezsgő meg ízlés szerint olyan 3-4 üveggel:)

2012. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ:)


Én is így tippeltem, kivéve a tortát. Abból csak egyet, de abból mindenkinek 1 jut, plusz 10 marad repetának.


Nem tudom, hogy ha ezeket az alapanyagokat boltban venném meg, hogy akkor mennyivel jönnék ki olcsóbban.


Meg még ásványvizet is viszünk..azt lehagytam.

Mégegyszer köszi!:)

2012. ápr. 3. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebédre, vagy uzsonnára hívjátok őket?

100 db szendvics szerintem is elég. 3-3 kg sós édes aprósüti. Én is 2 tortát rendelnék, mert mi van ha mindenki kér még, és az ciki ha már nincs, ha meg marad, el lehet nekik csomagolni , vagy másnap megeszitek ti. Üdítőből mindenkire 6 dl minimum, az 3 pohár üdítő feje ként, de ha meleg van, párom simán lehúz 1l egyszerre.

Ha te készíted jóval olcsóbb, ilyen olyan vajkrém, ilyen olyan felvágott, főtt tojás, zöldség díszítés a tetejére.

2012. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szendvicsről nem tudok nyilatkozni, de mi az üdítőt ebédre úgy számoltuk, hogy egy négyfős csoportra jusson 1 kóla, 1 fanta, 1 bubis és egy síma ásványvíz (2-2-2-1,5 l). Torta 1 lesz, süti négyféle, összesen 2 nagy tepsivel. Mi is 27 fős keresztelőt szervezünk, de nálunk ebéd lesz, nem uzsi.
2012. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, és ital: másfél rekesz sör, 2 Angelli, 1,5 l pálinka, 5 l bor. De az italozással vegyétek figyelembe, hogy ki mit iszik, hány nő lesz, hányan lesznek autóval, stb.

utolsó voltam

2012. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is a választ!

Így már fogok tudni rendelni.

2012. ápr. 3. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat írtak, annyival egészíteném ki, hogy alkoholból nyugodtan lehet rászámolni. Az nem romlik meg, mint a szendvics meg a süti, és inkább legyen több, mint kevés. :)
2012. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!