Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vált be az Aldis és...

Mennyire vált be az Aldis és a Lidl-s pelenka?

Figyelt kérdés

Melyik jobb árban illetve minőségben? A Liberot és a Pamperst szeretjük, a Huggies nekem egyáltalán nem volt jó.

Ja és a Sleep and play sem.



2012. ápr. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a lidl-ös narancssárgát kaptam ajándékba. Nem jó. Hatalmas méretben, pedig elvileg jónak kellett volna lennie. Ha nem szeretted a sleep and play-t, akkor ezt sem fogod, mert ennek sem gumis a dereka. A többit nem próbáltam.
2012. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk NEM vált be. Sokat kipróbáltunk, szinte mindegyik vagy átázott, folyt, stb. A Lidl-set megvettem, gondoltam kipróblom, hát nem hazudok neked a második pelenkacserénél már nem is adtam rá, mert csupa csupa kiütés lett a feneke, hasa ott ahol a pelus hozzért. Elajándékoztam, remélem neked jobb lesz.
2012. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a lidl-ben kapható Toujours pelenkát használok a 2 évesemnek. 4-es méret, 50db-os,7-18kg-ig, 2400ft. Neki még soha nem volt tőle baja és én is meg vagyok vele elégedve. Vettem már ott a másik fajtát is, kissebb kiszerelésben kapható, na az nem vált be. Nem gumis a dereka és nagyon kemény.
2012. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Aldisat próbáltam ki múltkor 4-es méretet. Maga a pelenka jó volt, gumis, olyan , mint a többi piacon kapható, de büdös, olyan erős műanyag szaga van... :S
2012. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a toujurst használom nappalra.teljesen jó,sokat bír,nem lett tőle pöttyös.és nálunk sem vált be a pampers,huggies.próbáld ki,több is veszett mohácsnál,ha nem jó,akkor kidobod,vagy elajándékozod.
2012. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az Aldis nagyon bevált! Rugalmas derék, sok nedvességet elbír, nem jött ki se pisi, se kaki, és árban is elfogadható! Igaz, hogy büdi lesz, miután a sok pisit felszívja, de nálunk a Pampers is bebüdösödött.
2012. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!