Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabb babának vesztek új...

Újabb babának vesztek új cumisüvegeket, itatópoharakat?

Figyelt kérdés

A kislányom után elraktam mindent, és bár csak 2 éves lesz nyáron a cumisüvegek, itatópoharak már nem szépek. Pedig tisztán tettem, el, alig használtam őket.


Ti hogyan csináltátok?


2012. ápr. 3. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Cumisüvegbe vettem új cuclikat. De ne vidd túlzásba, mert lehet, hogy nem is lesz rá szükség. A fiam nem ivott soha cumisüvegből. Itatópoharat vettem újat, mert a lányom még használta a sajátjait, és nagyon ragaszkodott hozzájuk. Ha kopott, nem számít, az új is az lesz hamarosan.
2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minimum a cumi részt nem árt kicserélni, mert elfárad az anyag ennyi idő után.
2012. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itatópoharat muszáj lesz, mert megpenészedett a gumis része.

Cumit 1-et vettem csak, azt is azért, mert járt a mellszívó mellé. Nem túl szépek, ez igaz, de inkább kopottak. Viszont tisztán vannak tartva.

2012. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit nem használt sokat, és még szép állapotban voltak azokat eltettem, és használtuk a kicsinél. De többségében újat vettem cumisüvegből, cumiból.
2012. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cumi részét kicseréltem, mert azok már amúgy is tönkre voltak, de mást nem. Kifőzöd, semmi baja.
2012. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vennék ha majd valóban használni kell.

De szerintem elég ha csak új cumi részt veszel rá.

2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk cumisüveget és itatópoharat sem, de én a helyedben nem vennék újakat, csak a cumisüvegekhez új cumit, esetleg az itatópohárhoz új fejeket.
2012. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak új cumit vettünk, üvegeket nem.
2012. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!