Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először nyers...

Mikor adtatok először nyers hagymát babátoknak? És milyet?

Figyelt kérdés
Fokhagyma, póréhagyma, vöröshagyma, lilahagyma, újhagyma?
2012. ápr. 4. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nyár eleje körül, amikor a lányom másfél éves volt. Megkívántuk, ezért vettem újhagymát, és azt ettük az apjával vajas kenyérrel. A gyerek kíváncsi volt mi az, adtam a kezébe egyet, hogy megnézegesse, és elkezdte majszolni. Új nyomta be a nyers hagymát, hogy csak lestem. Meglepett, hogy nem húzza a száját.
2012. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 év körül kapott a lányom sima vöröshagymát. Képes megenni önmagában, ha erős akkor is. Nem fintorog, imádja.

Most másfél éves, és mindenféle hagymát evett már. A fokhagyma leves az egyik kedvence, a póréhagymát is magában eszi, legújabban a gyöngyhagyma mint savanyúság a nagy favorit.

Hogy mennyit...változó. Mivel nagyon szereti bármennyit megenne, de azért próbálok határokat szabni. :)

2012. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam 12,5 hónapos. Most kezdem neki snidlinget adni.
2012. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hogy mennyire eszik a picik a hagymát. A lányom alig múlt egy éves, amikor pirított hagymakarikát készítettem, elcsente a tányérról, amikor vágtam fel a hagymát, és megette.
2012. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!