Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem tudják...

Anyukák, akik nem tudják megvenni a Liberot, milyen pelenkát vesztek babátoknak? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
pennyben vagy a lidl ben és igen én megvagyok vele elégedve
2012. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Én meg tudnám venni, de nem teszem, mert a tescos pelenka sokkal jobb, mint a libero! Én ezt ajánlom, árban is verhetetlen!
2012. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám venni,de nem veszem,mert nálunk a fiamnál szinte minden alkalommal kifolyt belőle a kaki a hátánál:)Lehet hogy én vagyok béna és nem jól csatoltam be.Vagy nem:)..Most bella háppy pelust vettünk.Ennél fordult már elő hogy a combijánál kifolyt pici,mert 3ast vettünk és még picit nagy neki.De én meg vagyok vele elégedve.Akciósan a tescoban a 82db-os 2699ft volt,ha nincs akcióban akkor asszem olyan 3200körül van..De pl. ezt a fajtát azt hiszem a teszveszen is lehet rendelni/venni 32 vagy 35 ft-os darabáron,ha jól emléxem:)
2012. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
pelenkaboltban vásárolunk általában a DM-ben Rossmanban is kapható pelusokat, csak itt a csomagolás puritánabb, így az egész olcsóbb. Lidliben is vettem már, azzal is meg voltam elégedve.
2012. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a libero is és a pampers is. Mégis amit legjobban szeretek a Lild saját márkás, Toujurs pelusa. És nem csak az ára miatt. Ugyanazt a fajta törlőkendőt vesszük hozzá.
2012. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én a lidl-s toujours-ot veszem, 1 csomag 2030 ft, 44 db-os.
2012. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6 évnyi pelenkázás alapján állítom, hogy az összes pelenka közül a Tescos a legjobb. Főleg nagyobb korban, 4-5 méretben messze a zöld zacskós Tesco pelus bírja a legjobban, és legtovább.
2012. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
sparban a pretty baby pelust használjuk, meg a babylove (dm) és babydream (rossmann) pelusok is jók!
2012. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bármennyire utálom a Tescót egyébként, én is a zöld csomagos színes Tesco pelust javaslom! Nagyon jól bírja. Mivel olcsóbb volt, pár hónapig a Müllerest használtuk, az is nagyon jó minőségű, szerintem jobb, mint a Libero, de csitt!:) Darabja 47 ft-ba jött ki. Mostanában viszont többet iszik a kisfiam, így váltanunk kellett egy strapabíróbbra megint. Így jött újra a Tescos. Amikor egy egész éjszaka után kibontom a babát, még csak nem is marad nedves a bőre, mert a pelus maximálisan elvezeti a folyadékot és nem is engedi vissza, pedig súlyos adagot kell tárolnia. Na olyan voltam, mint egy reklám, most olvasom vissza, bocs!:D Szóval az a fránya Tesco...:)
2012. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de mennyibe kerül a tesco-s pelus és milyen kiszerelésű? Mi is liberót használunk, 4-es mértet, én a nagy csomagost szoktam venni a Dm-ben kuponra.
2012. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!