Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyers sárgarépát szoktatok...

Nyers sárgarépát szoktatok adni babátoknak fogzáskor? Segíthet neki, ha azt rágcsálja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én még nem adtam neki mert félek hogy megfullad.Nagyon moho.Van négy foga és ha leharap belöle egy nagyobbat akkor annyi volt.Én nem adok neki.De ez én vagyok.
2010. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Én sem adnék neki. Egy óvatlan pillanat és ott a baj! Mire kiér a mentő meghal a gyereked! Nem éri meg!

Inkább adj neki rágókát, és kendd az ínyét valamivel.

2010. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

én adtam a kisfiamnak,bár néha csak szopogatta.

1 éves múlt a drágám és még csak 2 foga van,de azért én adok neki.maszírozza vele az ínyét.

Egyébként pedig nem fulladozott tőle,mert nem tud nagyot leharapni belőle,inkább csak reszel belőle.

2010. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
15:36-ossal értek egyet. Nem tud nagyot harapni belőle. A nyers répa nagyon kemény még nekik. Az én kisfiam nagyon szereti és pici kis forgácsokat csinál belőle a 4 kis fogával (10 hónapos)
2010. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg simán leharaphat egy nagyobb darabot.

1éves voltam, amikor egy üvegpohárból leharaptam egy darabot, ami ugye keményebb, mint egy répa.

2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az itt "közkézen forgó" táplálási táblázat is 2 éves kor után ajánlja a nyers répát.
2010. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 15:32 vagyok

Azért kellett lepontozni, mert rágókát adok a gyerekemnek????????????????????????? Nyers répa nem való pici babának, főleg a piaci vegyszeres répa!!! Csak leírtam, hogy mi a véleményem! Mindenkinek szíve joga mit ad a gyerekének. Én nem azért szültem, hogy egy darab répától megfulladjon...

2010. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem én pontoztam....

én is rágókát adok egyébként. A répát csak azért kérdeztem, mert nekem is ajánlották, de én is furán néztem, hiszen van 4 kis foga, simán le tud harapni belőle és akkor mit csinálok???? :(

2010. máj. 11. 08:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos, 4 foggal. Tuti leharapna belőle, mert a kezemet úgy meg tudja harapni egy pillanat alatt, hogy még másnap is látszik a nyoma :S Én se merek neki adni...
2010. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kdves kérdező!

Nem rád értettem a lepontozást. a kérdésfeltevők vagy nem pontoznak, ha igen akkor pozitívat adnak.

2010. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!