Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kínaiban szoktatok ruhát...

Kínaiban szoktatok ruhát venni babátoknak? Miket, mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én régebben vettem,de hatalmas csalódás volt mind,vagy elszakadt,vagy a varrás engedett el,vagy a patent volt gyenge.Inkább turizok,mint kínait!
2012. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én kaptam kínais ruhát, szerencsére nem sokat. A body-k szétmentek a varrásnál, ahogy az előző válaszoló írta, a zoknik és bodyk összementek a mosásban. Kb. 2x tudtam ráadni a fiamra őket.

Inkább turkálok!

2012. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 2 bodyt vettem ott neki, az első egy 40fokos mosás során összement annyira, hogy egyszer sem tudtam ráadni... ráadásul az egyik varrás is megpattant a teregetésnél, pedig nem csináltam vele semmi brutálisat. :D

A másik meg iszonyatosan kibolyhosodott, és kifakult 1 mosás után, pedig színes mosószert használok, semmi nem fakult még ki.

Nem hiszem, hogy vennék még ott ruhát. Főleg, hogy annyira azért olcsó sem volt... :(

2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Régebben vettem, de azt vettem észre, hogy a babaruhák már olyan árban vannak, mint a Tescoban. Viszont a tescos legalább jobb minőség, legalábbis szerintem.

De azért néha benézek, legutóbb egy pulcsit vettem lányomnak. Le volt értékelve 600 Ft-ra 2400-ról, mert utolsó darab. 2400-ért viszont nem érte volna meg.

A bodykat is megnéztem, 890 Ft volt jelenleg a legolcsóbb.

2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon hasznosak voltak a válaszok :)
2012. ápr. 4. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia itt nálunk van egy kinai üzlet szinte az öszes baby cuccot ott vettem aránylag olcsón bodyt ma épp 990 ft ért vettem jó az anyaga nem megy ösze a mosásba nem fakul és nem nyúlik nem tudom hogy a többi válaszoló hol veszi a ruhákat. Persze nekem is van rosz tapasztalaton aetéren de igazából panaszom erre a kinaisra nincs
2012. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

990-ért C&A body is van. Tescos meg általán 5-600 körül jön ki darabja, ha a csomagot veszed.

Már bocs, de amit ma vettél, honnan tudod, hogy nem megy össze? Már ki is mostad? :D :D :D

Én elhiszem, hogy ki lehet fogni kínaiban is jó cuccot, de nekem eddig nem sikerült. :-P

2012. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó válaszadó!

Igen amikor megveszek egy ruhadarabot azonnal megy a mosóba és pont szerencsém is volt mert öszegyűlt az adag a mosáshoz már szárad és nem ment ösze eddig amit vettem neki aranyos szép és nem volt neki soha semmi baja.

Akkor ezek szerint én nagyon szerencsés vagyok hogy fojton jókat fogok ki. 9 hónapos a lányom és eddig kb 3 ruci volt amit nem kínaiba vettem a lányom cipellőjét, (Adidas) kabátját szintén Adidas és a téli nacit ami szintén Adidas :D de a többi ruhája kifogástalan állapotban van és mindet olcsón vettem kinaiba. 990 ft volt ez a drágábbik fajta mert van pár száz forintért is de ez most amit ma vettem ez Mini egeres mult héten amit vettem az micimackós az öszes bady és kisrucija valamilyen disney figurás :D

2012. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is kimosok minden újat, csak sosincs olyan mázlim, hogy már aznap legyen pont olyan mosás. :)

Igen, úgy tűnik, hogy mázlista vagy, vagy én vagyok peches. :D Bár az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy ha már kínaiban veszek meg valamit, akkor nem adok egy bodyért 990-et. Akkor veszek inkább C&A-ban. Lehet, nem Mini egeres, de én jobban bízom benne. Neki meg még úgyis mindegy, fogalma sincs mi a különbség egy hagyományos maci és Micimackó között, vagy egy helyes nyuszi és Mini egér se érdekli különösebben. :D

2012. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A c&A-ban tényleg olyan olcsó a body? Van olyan hogy több db van egy csomagban? Mert van DM-es 50 százalékos kuponom amit ott lehet beváltani. Akkor rászánnám magam hogy kimenjek oda. :D
2012. ápr. 4. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!