Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbevalót mennyiért lövettete...

Fülbevalót mennyiért lövettetek már be babátoknak? Nem szúrta hátulról? Mennyi idő múlva lehet kicserélni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2500ft-ért Nem volt gond nem zavarta nem szurta és az orvoit 6 hét mulva kicseréltük.
2010. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3,5 hós volt a lányom, amikor belövettük a fülbevalót. Azért akkor, mert nagyon paráztam tőle. Ha tudom előre hogy ilyen jól viseli, már előbb belövettem volna. Nem piszkálta soha, észre sem vette, hogy benne van. 6 hét után ki lehetett cserélni másikra. Debrecenben lőtte egy kozmetikus 2000Ft-ért.
2010. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesten lőtték 4000Ft-ért. Állítólag 6 hét után lehet kicserélni, most 1 hónapnál járunk.
2010. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húúú...nálunk 600 Ft 2 lyuk ha fülbevaló nélkül!Ha azt is ők adják akkor 1000 Ft!És ezüst fülbevaló!
2010. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor 2500 ft a belövésért, és 2500 ft a fülbevalóért jó áron van? Az én lányom már 10 hónapos lesz, és nem szeretném tovább halogatni, mert félek annál nehezebben viseli majd. A kozmetikus azt ajánlotta éjjelre ragasszam le hátul, hogy ne nyomja, ennek tényleg van értelme?
2010. ápr. 29. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Összesen 5000? Az elég sok. Nekünk lövéssel és fülivel együtt volt 2000. És nem mondta, hogy le kéne ragasztani. Szerintem kérdezz meg mást is, lehet olcsóbban megcsinálja.
2010. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányomnak 6hónaposan lövettem ki kozmetikussal,Bp-en a 22.kerben.2500ft volt fülbevalóval együtt.Nagyon rendes volt,még le is jegelte a kis fülcimpáját jégkockával(minden babának így csinálja):)Én nem ragasztottam le neki,6 hét után cseréltem ki,az első 5napban napi2-szer töröltem meg alkohollal a fülcimpáját(70%-os alkohol,amit a köldökcsonkra írtak annó).

2010. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!