Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes mult a kislanyom....

2 hetes mult a kislanyom. Iszonyuan moho! Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
O nem 20 percig szopik mint mas baba.10 perc alatt boven szopizik.Tobbszor megallok bufiztetni de 2-3. bufinel sugarban jon vissza belole.Aztan ordit.En meg eldonthetem hogy a hasa fajdult meg a sok tejcsitol vagy meg ehes.Etessem e meg vagy ne?Es amikor eszik ugy nyel hogy azt figyelem mikor fullad meg.Meg hallgatni is rossz!3-4 orankent ehezik meg akkor adok neki enni.Probaltam azt hogy kifejek belole hogy ne legyen neki sok de akkor is ugy szivta hogy en nem tudnek ugy nyelni ha 2 napig nem innek.Tanacstalan vagyok mit kezdjek a mohosagaval.Felek egyszer megfullad!Tapasztalatok!
2009. jún. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3-4 óránkénti evés nagyon ritka az ilyen pici babánál, lehet hogy ha gyakrabban cicire tennéd rendeződne a helyzet.
2009. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De 3-4 orat alszik.Olyankor koltsem fel?
2009. jún. 16. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is három óránként evett, nagyon mohón! Nem tudsz mit csinálni, előbb nem veheted le a melledről, mert akkor éhes marad, illetve a melledet is becsapod. Rá fog jönni hidd el, hogy jobb neki ha nem ilyen mohó. még egy pár hét:) Persze a fiam is mindig hányt utána, de neki a gyomorszája sem zárult túl jól, vsz ez is közrejátszott benne. Szoptasd csak, örülj, hogy mohó és nem kell belekönyörögnöd a tejcsit!
2009. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel, előző vagyok. Ha éhes úgyis felébred!nem azért mohó:)
2009. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!