Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 2 hós kislányom a tápszer...

Ha a 2 hós kislányom a tápszertől lenne kiütéses akkor csak az arcán jönnek ki a kiütések vagy az egész testén?

Figyelt kérdés
Mert az arcán meg az állán kis piros pöttyök vannak, de nem tudom hogy a melegtől vagy a tápszertől jöttek ki!
2009. jún. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a melegtől van. Ha allergia lenne, akkor nem csak az arcán lenne, hanem elsősorban inkább a hasán.
2009. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert mióta elkezdődött ez a nagy meleg azóta vannak neki és szokott izzadni is a kis feje meg a homloka, lehet hogy túl öltöztetem?

Bent a lakásban 24-24 fok van akkor van rajta egy hosszú ujjú body meg zokni,nadrág!

2009. jún. 16. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért lehet, hogy egy kicsit melege van, nem? Én inkább rövid ujjú bodyt adnék rá.

Meg ilyen melegben naponta többször is meg lehet fürdetni.

2009. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónap körül nagyon sok babán van az arcán kiütés nekünk is így volt tapasztalatbol írom régota olvasom itt ezt az oldalt . Nem kenttem semmivel magátol is elmulik ,de jönn máshol az arcán . Pár nap-hét és eltünik ne agodj.Csak találgatnak mitöl van.
2009. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!