Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milumil AR tápszertől...

Milupa Milumil AR tápszertől fájhat a 2hónapos kislányom hasa?

Figyelt kérdés
Ezt a tápszert eszi kezdettől fogva és nem volt tőle semmi baja. De pár napja fáj a pocija, kuruttyol, erőlködik,nehezen nyomja ki a kakit. Mitől lehet ez hirtelen? Mi lehet rá a megoldás? Nagyon sír majdnem egész nap.
2009. aug. 9. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ánizsmagtea! Fél teáskanálnyi magot forrázz le 2 dl vízzel, és mikor langyos, akkor reggel éhgyomorra itass vele egy keveset. Amennyit elfogad, vagy ha napközben szomjas akkor is adhatsz belőle neki. Én ezt adom a kisfiamnak, ha 2 napig nincs kakija és nagyon rendbehozza, valamint nem fáj így a hasa!


Próbáld ki. Tényleg használ.

2009. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!én neked a kömény magos teát ajállom,mert egyébként,minden gyerek és csecsmő orvos ezt ajálja hasfájásra.2 dl vízbe raksz 10 szem köményt,és minden etetés elött adjál neku egy keveset..vagy patikában beszerzhetsz Espumisan cseppet amít úgyan így minden etetés elött adsz,mert lehet h túl levegősen eszik,és ezért igenis nagyon fájhat a kis hasa.én mind kettőt használom és nagyon szuperűl beváltak.hiddel ez a jó tanács,a doki is ezt mondanááá.üdv: egy tapasztalt anyuka
2009. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!