Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Leo első kiscipők jók?...

Dr. Leo első kiscipők jók? Melyik márka jó? Egyáltalán, puha vagy kemény cipő?

Figyelt kérdés
Köszi.
2012. ápr. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A Dr. Leo szupinált cipő. Ha az ortopéd ilyet javasolt, akkor jó.

Ha nincs gyanú, hogy baj lenne a lábával, akkor bármilyen cipő jó, ami jól tartja a bokáját, és nincs benne haránt emelő.

Ja, és ez utcára persze. Otthonra nem igazán kell, ha nincs hideg, lehet tapadókorongos zoknit, vagy puha talpú cipőt is adni rá.

Nyáron meg sok mezitlábazás.

2012. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi Renbut elsőlépés kiscipőt vettünk. Tényleg jó ár-értékarányú. Puha a talpa, szépen megy benne a fiam, strapabíró. Csak ajánlani tudom. Konkrétan:

[link]

2012. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még azt sem tudom eldönteni, hogy puha vagy kemény talpú legyen. Egyesek szerint azért lesz lúdtalpas, mert nem alakult ki rendesen a lába, mert:

-puha és nem volt alkalmas a cipő a kialakítására

-kemény és ezért nem erősödtek meg az izmok

Na akkor most melyik?????????????????????

2012. ápr. 5. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagy dilemmában voltam...Az első cipőnek amit vettem kemény volt a talpa. Rossz volt nézni ahogy ment benne, csak bukdácsolt, összeakadtak benne a lábai. Utána vettem ezt a puhatalpú cipőt, abban nagyon szépen jár. A másik ami miatt én jobbnak tartom a puhatalpút, mert azt mondják mezítláb lenni a legegészségesebb, és a lúdtalpas gyerekeknek is azt javasolják, hogy nyáron minél többet legyenek cipő nélkül, és ehez az elvhez a puhatalpú "illik" jobban. Harmadrészt az összes nagy gyermekcipőgyártó elsőlépés kiscipőjének puha a talpa. Persze biztos van aki meg tud cáfolni, én ezek alapján döntöttem.
2012. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!