Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdett járni, ortopédiára...

Elkezdett járni, ortopédiára viszont másfél hónap múlva kaptunk időpontot, addig nekem kellene eldönteni hogy adjak-e bentre bármit is és kintre milyet, átmenetit, milyen márkát?

Figyelt kérdés

Tapasztaltak segítsetek!!!


Bentre kis szandit? Mennyi ideig legyen naponta a lábán?

Kintre milyen márkát ajánlotok és gondolom már inkább valami zárt, de nem téliesített? Köszi a válaszaitokat.


2012. márc. 5. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A lányom 10,5 hónaposan elindult, 11 hónaposan mentem vissza vele kontrollra a gyógytornászhoz (mondta, hogy ha elindul, akkor még ránéz, biztos, ami biztos).

Akkor megkérdeztem, kell-e cipő, és mondta, hogy kell. Bentre szandi, kintre az évszaknak megfelelő.

Bentre Siesta szandit kapott, kintre egy Elelfanten cipőt. De azt még télen vettük, és mivel nem nőtte ki, így maradt az kintre első lépésnek.

Most az az udvari játszós cipője, helyette vettem tavaszra egy Siesta cipőt. Kicsit nyitott, tavaszi fazon. De mi autóval járunk mindenhová, így nem fázik meg benne. De majd kap egy jó minőségű sportcipőt is április körül.

2012. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. márc. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!