Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb baba cipő...

Melyik a legjobb baba cipő "MÁRKA"? A ti babátoknak melyik vállt be? Elefanten?

Figyelt kérdés
Még csak kúszik, mászik, feláll mindenhol, de szeretnék neki venni egy jó cipőt télire. Van neki egy téli kis kocsi cipő szerűsége, de az nem védi és nem tarja a bokáját, ha feláll.
2010. nov. 12. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Superfit vált be igazán.
2010. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk a Brendonban, de nem volt nagy választék, csak sima kocsicipők voltak, de rendes talpú kicsi cipő nem volt, csak 20 felett. Én pedig mindenképpen rá akarnám próbálni a lányomra, nem pedig internetről rendelni.
2010. nov. 12. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Válaszd ki a netről, ami tetszik, és menj be az áruházba. Megrendelik neked a Ti méretetekben, és ha megérkezett rápróbálod, és akkor még mindig nem kötelező megvenni.

Persze eltelik pár nap mire megérkezik.

2010. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első cipőnek Ciciben-t vettem,nagy választék és jó cipők,bár drága.Azután Siestát vettem mindig ez is nagyon tuti.
2010. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!