Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetnek az éjszakai...

Disi kérdése:

Mitől lehetnek az éjszakai ébredések?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete többször is kel éjszaka a babám. Felsír, feláll az ágyában, visszafektetem, megsimogatom a hátát és azonnal vissza is alszik. Múlt héten átestünk egy torokgyulladáson, többször lázas volt, de szerencsére jókedvűen átvészelte, játszott, dumált. Annyi változás történt még, hogy azóta hason is szeret aludni, előtte mindig csak háton volt hajlandó. Hetek óta mászik, feláll, úgyhogy nem hiszem hogy a mozgásfejlődés miatt lenne. Van valakinek hasonló tapasztalata? Elmúlik majd? Eléggé fárasztó, éjjelenként minimum 4-szer kelek :(((
2012. ápr. 5. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi lemaradt, hogy 9 hós a babám.
2012. ápr. 5. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen esetleg már fogacska is lehet a dologban:)
2012. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól bejátszhat a szeparációs szorongás is, amikor már kezd rájönni, hogy egyedül van, hogy autonóm személyiség, de ez még megrémiszti. Ilyenkor csak azt tudod tenni, hogy minden egyes alkalommal megnyugtatod és várod, hogy végre elmúljon ez az időszak. Emellett lehet a foga is.
2012. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azt is elfelejtettem megírni, a 2 alsó fogacska már kinn van. Mondjuk a felső is megindulhatott.
2012. ápr. 5. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzásnál csinált ilyeneket! SZinte álmában sírt, de annyira szegényem, hogy a szívem majd megszakadt! A szeme csukva volt, és addig, míg fel nem keltettem, addig sírt! De szerencse, hamar vissza is aludt! Amint egy egy fog átbökte a fogínyt, megszűnt az éjszakai sírás! Nekünk védőnő azt mondta, biztos a fogzástól van! Annyiban szerencsésebb vagyok, hogy egy éjjel csak egyszer sírt! Kitartást!!!
2012. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!