Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és Mikor kell használni...

Hogyan és Mikor kell használni a Dologél-t?

Figyelt kérdés

Hogyan kenjem be az ínyét ha nem engedi a 12 hónapos kislányom.A Dentinox-ot is úgy adagoltam neki,hogy a cumijára tettem és ő lenyalogatta. :) A Dologél is alkalmazhatom így?

Mikor? Kaja előtt-után?Szoptatás előtt-után? Ihat-e előtte-utána? Vannak ilyen kikötések az adagolásában(Dentinox-nál és a Chaomilla Vulgaris-nál van.)?

Tanácstalan vagyok 1 ismerősöm ajánlotta de ők már régebben használták.A kiscsjszimnak 4 fogacskája jött felül 1*re és most alul mocorognak szegénykémnek.

Nappal szeretném a dologél-t használni Este pedig Vidrocol kúpot és a Dentinox gél-t.

Köszönöm a segítséget előre is.

12hónapos kislány anyukája


2009. jún. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rákenem az ujjamra és simán bekenem. Először lehet nem hagyja majd, de hagyd, hogy megnyalja és utána engedni fogja, mert jó íze van!
2009. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak lefekvés előtt használom kajcsi után. Simán az ujjamra nyomom és átmaszírozom vele a kis ínyét. A kislányom nagyon türelmes ilyenkor mert imádja az ízét. Én nem tudok semmi kikötésről hogy mikor lehet használni. Gyógynövények vannak benne, szerintem akármikor.
2009. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat.

Már azt hittem nem is ír senki :S.

Rendesek vagytok köszi még1*. :))))

2009. jún. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!