Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál a 9-10 hónapos...

Miket csinál a 9-10 hónapos babád már? Mekkora? ( mennyivel született? ) Hány foga van?

Figyelt kérdés
Az én lányom 53cm-vel és 3040-mal született. Most 70cm és kb. 8 kg. Kúszik ezerrel, már felül, próbál fel is állni...
2012. ápr. 5. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

15:54-es vagyok.

58 cm-rel és 3450 grammal született

2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3,23-mal született és 50 centivel! Most 9 hónaposan 7,70 és 70 centi :) Van 3 foga és a 4. is készül :) Felül, feláll, négykézláb bejárja a házat! Nagyon kis ügyes mozgékony baba! Most sajnos beteg :'( Életében először :( Kivagyok teljesen mert a kis mozgékony baby-nk csak alszik meg pihenget :( Amúgy már mindent eszik, kivéve a tejjel várok még! Tápszeres és amit eddig kapott (tejeset) semmi baja nem volt! Azért még várok!
2012. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A mi kedvenc szavunk az Anyaaaa, meg a MAma, meg Dádá :D:D
2012. ápr. 5. 17:22
 14/19 anonim ***** válasza:
10 hós a fiam. 3000 gr, 54 cm volt amikor született, most 7,5 kg, 71 cm. Mászik, ül, áll, bútorok mellett lépked, pápát int, elég sokat utánoz minket, (pl nyelvnyújtás. :) ) táncizik ha zenét hall. Alul van 1 db foga.
2012. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na akkor mi jól le vagyunk maradva. 9,5hós. 49cm-rel és 3150g-mal született,most 73cm és 8600g. Nem ül,nem mászik,csak kúszik. Nem pápázik,nem tapsol,nem beszél. Ha ültetem pár másodpercre megül,majd eldől. Szóval aggódnom kéne?
2012. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod egyáltalán, mert nem egyformán fejlődnek. Az én lányom is az utóbbi másfél hétben ült fel, és kezdett el mászni, a kúszást teljesen kihagyta. Van egy kis barátja, 1 hét van közöttük, ő már kb 1 hónapja mászik, feláll. Engem is a frász kerülgetett, de rájöttem, hogy nem kell. Mindent csinálni fognak, csak a maguk idejében. Ahogy az egyik ismerősöm is mondta, ez nem verseny! :-) Én is mindenen paráztam, idegeskedtem -első baba-, de amíg a gyerekorvosnak és a védőnőnek azt tudom mondani, hogy minden rendben, nem fogom szétaggódni az agyam az általam kreált problémákon. Kellett jó pár hónap, míg erre rájöttem. :-)

A 15.54-es válaszoló vagyok. bocs, ha kicsit off voltam

2012. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

4000g, 56 cm-vel született, most 9 hós 8450g, 72,5 cm. 8 hós kora óta ül, és mászik. Mindenhol feltérdel. Süti a pogácsát, táncizik :)

Kedvenc szava: ADA, ez kb az összes családtagot lefedi :D

2012. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és kb 6-7 foga van :)
2012. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10 és fél hónapos a kislányom,két foga van alul,3400 grammal és 54 cm-vel született,most 73,5 cm és 9500 gramm.Kúszott,azt váltotta a mászás,lépeget a bútorok mellett,egy kezét fogva is megy,önállóan még csak nagyon ritkán sikerül neki egy-két lépés,de nem esik el,hanem térdre ereszkedik és onnan ül le:)Mindent utánoz,ha bekakil mondja hogy Pú:))Pápát int,sokat "beszél",gurítja a labdát,a kiskutyával oda-vissza huzigálják a játékot:)Még szopizik éjjel is.Nektek ébred még éjjel?Le lehet valahogy szoktatni róla?Mert nem éhes,és nincs semmi baja,csak megszokásból.
2012. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!