Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája nem szerette a babakocsit, ezért inkább "hordozza" mei taiban vagy kendőben? 2 hónapos a babám nagyon nem szereti a babakocsit, azon gondolkodom, inkább magamra kötöm.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár az én babám szerette a babakocsit, azért sokszor hordoztam is, 3 hóstól lehet meitaizni, előtte jobb a kendő. Menj el egy hordozóklubba, vagy kérj kölcsön, de mindenképpen tanuld meg megfelelően ezek használatát. Meitai egyszerűbb, kendő bonyolultabb, de tanulható.
2012. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan szereti a kocsit, de ha kirándulni megyünk a nagyobbal, akkor őt mei taiban viszem, a kendőt én nem szeretem. 3 hónapos kora óta használjuk, a másik gyerekkel kengurunk volt, ég és föld a kettő, a mei tai javára. Óriási előnye, hogy a hátadon is hordhatod később. Nagyon szeretjük :)
2012. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mei tai nekünk is van, mert a "nagylányomat" vittük benne egy párszor. Viszont most találtam videót, ahol már pár hetes babákat is beletesznek meitaiban, úgy hogy nem lóg ki a lábuk. Erről mit gondoltok?

http://www.youtube.com/watch?v=CosVYcoVaSY&feature=related

2012. ápr. 5. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányom kezdetektől nem szerette a babakocsit, csak akkor maradt meg benne ha nagyon álmos volt és perceken belül bealudt benne. Mostmár 7 hónapos és támasztva ül, tud nézelődni a kocsiban és megmarad benne, ha meg elálmosodik és épp úton vagyunk lehajtom a támlát, és szunya. Addig míg nem ül kendő,meg cipelés:)habár próbálkozz gyakran hátha korábban ráérez az ízére.
2012. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, megnéztem a videót. Az az igazság, hogy nem a láb a lényeg, hanem a gerinc helyzete. Én nem raknék bele így ilyen pici babát. Bár kendőben is láttam már ilyen testhelyzetben, az szintén nem tetszett, de nem az én gyerekem...Nálatok más a helyzet, rövid időre(!) szerintem beleteheted, nemsoká 3 hónapos.
2012. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, én is 2 hónapos kora óta hordozom kendőben. Kezdetben előre, majd 4-4,5 hónapos korától hátra kötöttem. Én mei taiba még nem tenném, ilyen piciknek a szövött kendő a legideálisabb kenguru, vagy az elől zsebes keresztezett (kibontatlan szárakkal) kötés.
2012. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 3,5 hónapos, és újabban ő sem szereti a kocsit. Így mi kendőzünk. Ma pl totál összeizzadtunk a hasamnál, de ha neki ez jó...
2012. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!