Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zold paszujt adhatok a 8 es...

Zold paszujt adhatok a 8 es hel hos babamnak?

Figyelt kérdés
fozelekkent adnam neki holnap ebedre de nem tudom hogy szabad e es ha szabad akkor meg azt sem tudom hogyan kell csinalni neki? leirnatok kerlek hogy ti hogyan csinaljatok? koszonom a segitseget !!!!
2009. jún. 16. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát most néztem a táblázatot aszerint 10-11 hónapos babának lehet adni zöldbabot, úgyhogy lehet még várni kéne vele egy kicsit. Én még csak úgy adtam neki, hogy nagyon keveset más zöldségekkel keverve, ő most lesz 9 hónapos.

2009. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszike,es hogy csinaltad mihez adtad neki? volt baja tole?
2009. jún. 16. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is várj még vele egy picit. Én megfőzném, kevés krumplival együtt, és a főzőlével, vagy tápszerrel vagy anyatejjel összeturmixolnám. Azért írom csak feltételes módban, mert a kislányom még csak 6 hónapos, de már olvastam egy receptet a babaszakácskönyvben, hogy hogy kell a babfőzelékét elkészíteni majd. :)
2009. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ,akkor varok vele csak mar egyszeruen nem tudom hogy mit fozzek neki mar nem jut eszembe semmi.minden jot kivanok es jo egeszseget.
2009. jún. 16. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. :) Szívesen. Figyelj, egy tipp. Én úgy szoktam, hogy elmegyek egy boltba, és veszek üveges bébiételeket, és közben felírom egy papírra, hogy milyeneket árulnak még, és megcsinálom otthon, ha épp lehet kapni hozzá alapanyagot. Amihez nem lehet kapni, azt megveszem üvegesben, de amit lehet, az meg a bébiételes üvegekről puskázom, igy elég változatos dolgokat tudok már most is csinálni a fél évesemnek. :)


Próbáld ki! És Nektek is jó egészséget kívánok, jó főzőcskézést! :)

2009. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen a tippet,hat utanozni foglak :)) a puskazassal,mert az en csajszim egyaltalan nem eszi meg a bolti kajat csak a gyumiket meg a pepeket meg abbol sem sok felet.megegyszer koszike!!! jo ejt es nyugodt ejszakat neketek !!!!
2009. jún. 16. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém "sajnos" mindent megeszik, jó étvággyal, legyen az bolti, vagy házi! :) A sajnost azért írtam, mert fél éves a kis drágám, lány, és 9 kg.. Pedig nem eszik többet mennyiségben mint a korabeli gyerkőcök, de olyan élvezettel eszik, hogy öröm nézni, én meg félek, hogy kövér gyerek lesz emiatt.. :( (anyukám mindig nyugtat, hogy én is ilyen voltam, és súlyban is ilyen voltam, mégse voltam kövér soha). :)


Jó éjt Nektek is!

2009. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nézz szét itt. Nagyon jó receptek vannak. :) [link]
2009. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszike ez nagyon jo ez az oldal mar tudom is hogy mi lesz a holnapi ebed a babamnak.meg nem valasztottam de mostmar van mibol. nagyon koszike !!! minden jot !!
2009. jún. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!