Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bimbovedovel szoptatnak...

Akik bimbovedovel szoptatnak azoktol kernenk tanacsot? az en babam nem akar azzal szopizni pedig a bimbom mar veresen sebes es borzalmasan faj

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én azzal szoptattam a babám.az első pár alkalom után már simán tudtam vele.ráhelyezed a melleldre és ahogy megszívja a pici a melled,ez rásimul és egyáltalán nem fáj majd vele.nekem is véresre szívta a kicsikém az elején.
2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jaj a lényeget nem láttam,hogy nem akar azzal.csak valahogy rá kellene először "cuppania"és utána fel se tűnne,hogy ott van.méretben jó?
2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ja és még valami..használj krémet ,avval gyorsabban gyógyul.nekem az aventes jött be nagyon,avval szptathatsz is.
2012. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ne add fel, próbáld minden alkalommal.

Tudják ők, csak nem akarják használni, én a lányomnál már csak akkor kezdtem el használni, amikor már véres volt, és nagyon fájt, a fiamnál 1 naposan, a kórházban, amikor láttam, hogy baj lesz. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy egy újszülött is tud azzal, csak akarni kell.

2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ha sebes, akkor ha ráhúzol egy bimbóvédőt, attól még ugyanúgy fáj, amíg a seb nem gyógyul be.

Ráadásul a babád elutasítja.

Nem tudom mennyi idős a pici, de jó esélyt érzek arra, hogy nem helyes technikával szopizott/zik.


Szerintem hívj fel egy szoptatási tanácsadót a www.lll.hu oldalról, és kérj segítséget. Biztosan megmondják, hogyan gyógyul a leggyorsabban, és mit tegyél, hogy ezután ne ismétlődjön.


Minden jót!

2012. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem először rossz volt a méret. aventből nem a normált, hanem a mini-t kell venni. nem tudom, milyen védőd van
2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de nekem anno a lányom nem tudott vele szopizni. Végül fejnem kellett a tejcsit neki. Azóta már 1 éves :)
2012. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam bimbóvédővel szoptatni, de a babám sehogy sem akarta elfogadni.
2012. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

aventes van a mini, a meret jo nincsen vele gond amugy majdnem 3 hetes a kisaszony es,csak siman bimbovedo nelkul tud jollakni a cicimbol, bimbovedovel rangassa sir

amugy kenem is a bimbomat,direkt ilyenre valo kremmel is.

2012. ápr. 5. 17:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is bimbóvédővel szoptatok.Másfél hetes a babám.Már a kórházban kezdett kisebesedni a mellem.Ezért megpróbáltam azzal.Nos nekünk a MAM-os bimbóvédő nagyon bejött!Pici a szopirésze, vékony és rásímul a mellre!Próbáld ki nem olyan drága!Az aventes több ismerőstöl hallottam, hogy hatalmas.Nem tudja a baba bekapni..ja én garmastan kenőcsöt használok.

sok sikert:)

2012. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!