Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bimbovedovel szoptatnak...

Akik bimbovedovel szoptatnak azoktol kernenk tanacsot? az en babam nem akar azzal szopizni pedig a bimbom mar veresen sebes es borzalmasan faj

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8. hónapja használom, már a 3. garnitúrát koptatjuk. Avent, kisebb méret. Próbálkozz, egyszer csak ráérez a babád.
2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Minek annyi? sokszor kifőzöd? Nekem végig jó volt egy garbitúra
2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

garmastan kremem nekem is van hat sz.. rt se er :(

most ami a mellemre bevallt az a lansinoh, igaz elegge draga de tenyleg jo!azzal kenegetem de meg a jobbot nem merem fejni mert tegnap ahogy fejtem szakad a ver belole... a bimbovedot meg hasznalom tovabbra is hatha raerez...

2012. ápr. 5. 18:44
 14/20 anonim ***** válasza:
A gyermekorvosunk azt mondta, tudják a babák hogyan kell bimbóvédővel szopizni. Én is csak azzal tudtam szoptatni, mert folyt a vér mindkét cicimből a sebek miatt. De az Avent-es nem vált be, túl kemény és merev volt. A patikában vettünk másikat, sajnos a márkáját nem tudom. Kerek alakú, és puha anyagú volt. Elsőre sikerült, sőt, később már váltakozva azzal, és a nélkül is simán szopizott a lányom! Ha jól emlékszem, lila-szürke doboza volt.
2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

11. vagyok, most veszem észre, hogy a 12. kérdezett: nem főzögetem a bimbóvédőt, szimplán elmosom.

Nekünk a bimbón található 3 lyuk között mindig lesz egy idő után repedés. Lehet, hogy a lányom szívja furcsán, nem tudom az okát, de ezért van már a 3. garnitúra.

2012. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
aventes nekünk sem vált be, én is a MAmot tudom ajánlani, sokkal puhább és vékonyabb!
2012. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az en babam nem akar vele szopnizni hiaba probalom...
2012. ápr. 13. 18:57
 18/20 anonim ***** válasza:
És közben meggyógyult már a mellbimbód?
2012. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kórházban a szobatársam 2fajta bimbóvédőt is kipróbált, az egyik aventes volt..egyik sem jött be neki.A baba csak sírt, nem szopizott.Másnap behozatott a párjával egy MAM-osat és láss csodát a babája jóllakott:))Próbáld ki!
2012. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ja begogyult. de kepzeljetek el hogy a jobb mellemet meg most nem akarja elvenni ki be rangassa a bimbomat es a tej meg folyik a szajan szana szejjel ez nem tudjatok mitol lehet ??
2012. ápr. 16. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!