Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ido alatt valtottatok...

Mennyi ido alatt valtottatok ki egy etetest pl. gyumolccsel? En probalkozom, de nem nagyon akarja elfogadni a gyumit. Van, hogy nem megy hetekig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, előfordulhat. mennyi idős a babád? próbálj esetleg először gyümilét itatni vele üvegből, hogy barátkozzon az ízekkel. az is lehet, hogy rossz gyümit próbálsz, és nem ízlik neki. másikat is kóstoltass vele.
2009. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar probaltam almat, barackot es banant. 5 hos, tapszeres.
2009. jún. 16. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem se kívánt csak pár kanállal és én abba hagytam 2 hétre majd újra kezdtem és akkor 1 hét után már rendes mennyiséget evett.
2009. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem átlag egy hónap kellett.Úgy csináltam hogy amelyiket nem ette,azt nem erőltettem.Ha semelyiket nem fogadja el,várj egy hetet,és próbáld újra.Lehet hogy ő még nem áll készen erre.És fokozatosan csináltam,amit evett azt etettem vele napokig,így látni az esetleges reakciókat.Aztán egyre növeltem az adagját.Mondjuk mi anyatejesek voltunk,azért másabb a helyzet,mert a tejnek változik az íze attól függőewn mit eszik az anyuka,viszont a tápszer mindig ugyanolyan ízű.Fontos h semmiképp ne erőltesd,mert akkor mindkettőtöknek csak lelki teher lesz,türelmesnek kell lenni.Ha új ízt akartam bevezetni,mindig amellé adtam amit már megevett,Pl ha az almát ette,ahhoz kevertem kis barackot,vagy később husit.Állítólag akkor érett a hozzátápláláshoz ha már érdeklik is az új ízek.
2009. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!