Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7-8 hó körüli babádnál,...

6-7-8 hó körüli babádnál, mikor olyan"semmi sem jó" időszak volt, annak mi volt az oka? Már ha utólag kiderült? Nem sokáig bírom?

Figyelt kérdés

Fiam 7 hós, és ott tartunk hogy egész nap akár mit csinálok, sír, "morog", nyüsszög. Mindenki a fogzást mondja, de semmi nem látszik neki.

Kikészülök már ettől, elfogy lassan az energiám...


2012. ápr. 5. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor az en babamnak semmi se jo,akkor tuti,hogy almos-nekem jo babam van,hamar ki lehet talalni mi baja,de ha semmi se tetszik,akkor tulfaradt,segitenem kell neki elaludni
2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 7 hónapos kora körül kezdte a hepajt.Kipróbáltam minden lehetséges okokat(éhes,pelus,levegő)De az jött be a legjobban, hogy megmagyaráztam neki mindent,nézegettünk állatos könyvet..stb.Igényli anya közelségét.Foga tuti az a baj.Foglald le!És persze a napirend-(biztonság érzet)

Sok sikert

2012. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Nálunk a fogzáskor ilyen, illetve 8 hósan kezdődött a szeparációs szorongás, na az még olyan volt, hogy nem tudtam 1 métert se lépni mellőle, mert már ordított. Most 9 és fél hós, és megint ez van...Attól hogy nem látszik, lehet fog!
2012. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is a fogzásra gondoltunk, aztán 13 hónaposan bújt ki az első foga.:) Azóta is nevetünk magunkon, hogy kb 4 hós korától mindent erre fogtunk.:)

Most 14 hónapos a fiam, én úgy gondolom így visszamenőleg, hogy azok a nagyon zűrös időszakok mindig valamilyen új mozgásforma megtanulásához kötődtek. Amikor még nem tudott kúszni, de már szeretett volna mindent elérni, akkor az frusztrálta. Aztán jött a mászás előtti "idegbaj", most pedig nem indult még el, de próbálkozik, és iszonyúan bosszantja, hogy nem halad!

2012. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy ez lesz a baj. Elég lusti baba, a forgásnál tart, meg hátra fele tolja magát mikor el akar érni valamit. Ezen bosszankodik, de akkor is nyűgös mikor a babakocsiba, kezembe, hordozóba van.

Hát, kiderülni úgysem fog, úgyhogy inkább alszom egyet, gyűjtök egy kis erőt:)

Köszönöm annak, aki válaszolt

2012. ápr. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!