Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti visszamennétek dolgozni,...

Ti visszamennétek dolgozni, illetve az is érdekelne, hogy ki mikor ment vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Kisfiam ebben a hónapban lesz 1 éves. Elég rossz anyagi helyzetbe kerültünk, a férjem nem igazán talál munkát. Ti visszamennétek dolgozni úgy, hogy a babátokra egy rokonotok (aki abszolút megbízható) vigyázna? Mennyire sínylené meg ezt a baba? Ez még csak egy elgondolás, még egyáltalán nem döntöttem.

2012. ápr. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éves korában mentem vissza, mert szerencsére megtehettem, hogy otthon maradok vele.


A muszáj meg nagy úr, a kicsi megszokja, emiatt ne aggódj, és maradhat jó, és szoros a kapcsolatotok, csak a kevesebb időt minőségi együttléttel töltsétek ki, és amikor hazaérsz csak ő legyen az első. ÍGy a te lelked is megnyugszik.

2012. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
az én kislányom 14 hós lessz és én május 2.-től dolgozni fogok mert a 55000.-ft gyedem semmire senem elég igy a gyermekünkre anyukám fog vigyázni két éves korától peddig bölcsis lessz majd!Sajnos nálunk is a szükség az nagy úr de csak igy tudunk magunknak mindent biztositani!Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki korán és nem három év után megy vissza dolgozni !
2012. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos volt a nagyobbik lányom, mikor elkezdtem 4 órában dolgozni. Az első 2 hónapban főleg anyukám vigyázott rá, aztán eljött a szeptember és kezdődött a bölcsi. Nagyon jól viseltük mindketten. Szerintem jól jött ki a fokozatosság: először nélkülem volt 4-5 órát, de otthon a nagyival, aztán jött a bölcsiben 5-6 óra. Majd 6 hónap után 6-órásra módosult a munkám, így már a lányom is tovább maradt délután a bölcsiben.

Most a kisebbik lányommal vagyok itthon, ő most 14 hónapos, de úgy néz ki, majdnem 2 éves lesz, mikor újra dolgozni kezdek majd. Bár szinte biztos, hogy egyből 8 órában.

2012. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kenyérre kell, bevállalnám azokkal a feltételekkel ahogy írtad. Nem lesz semmi gond, munka után tölts vele sok minőségi időt ahogy egy előttem szóló is írta. Abszolút nem fogja megsínyleni, a kicsik rugalmasabbak mint ahogy mi azt gondoljuk.Mi viseljük rosszul.
2012. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekeim 15 hónapos korában kellett visszamennem dolgozni. Kaptam egy olyan ajánlatot a munkahelyemtől, amit ha nem fogadok el, lehet, hogy 2 éven belül nem tudtak volna más elfogadhatót ajánlani. Sajnos csak 8 órában tudtak visszavenni.

Az én gyerekeim bölcsibe járnak, az is számít, hogy sosincsenek egyedül, így sokkal könnyebb volt beszokniuk. Ha pl. nagyira kellett volna bíznom őket, akkor biztos, hogy nem vállalom be, mert ő is lehet pl. beteg, vagy el kell utaznia stb. Így is sokat segít, de ilyen áldozatot nem kívánnék tőle.

Persze nálunk is az anyagiak miatt nem volt más lehetőség, mint hogy nekem is dolgoznom kelljen. Gyed, gyes semmire nem elég sajnos.

2012. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!