Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba egyszer hasra...

Ha egy baba egyszer hasra fordul később mindig sikerül neki?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hetes, két napja legnagyobb meglepetésünkre magától hasra fordult, igaz az egyik kezecskéje maga alatt maradt, azt én "szabadítottam ki". Azóta viszont nem csinálta. Lehet, hogy csak "véletlen" hasrafordulás volt?
2008. ápr. 16. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A szakirodalom szerint hat hónapos korára tud már rendesen forgolódni. Persze ez alól mindig vannak kivételek, de szerintem 14 hetesen még csak véletlen volt.
2008. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is véletlen lehetett, de lehet, hogy pont ebből a véletlenből jött rá, hogy jééé, hát ez jó!!! Nekem a fiam négy hónaposan fordult hasra, öt hónaposan vissza. Pedig azt mondják, hogy hat hónaposan fogja csak ezeket tudni, meg hogy a fiúk mindent később csinálnak :) Hát kb. ennyire adok én a szakirodalomra :) Akkor csinálja, amikor eljön az ideje.
2008. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom mindent úgy csinált hogy egyszer produkálta, aztán 2 hétig nem, utána viszont tökélyre fejlesztette a mutatványt :)
2008. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!