Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok szandálcipőt venni...

Hol tudok szandálcipőt venni 10,5cm talphosszú 14 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Már tud járni,elég jól,de még nem 100as.Liliputi puhatalpú cipője van,de az kintre nem jó.Az a baj,hogy túl kicsi a lába.Ja, és max 5-6ezerért szeretnék venni,mert úgyis csak pár hónapig használná,több nincs rá sajnos.
2012. ápr. 6. 09:38
 1/9 Bogyo110 ***** válasza:
[link] szia én a napokban rendeltem 14 hóds kislányomnak innen cipőt egy ismerősö ajánlotta első lépés cipőnek vannak szandik is és le van irva a méret mellé a centi hossz is!Annyi hogy az én lányomnak 11 centis a lábacskája és a 19 kis cipőcskét rendeltem minimálissan nagy egy kicsit,de muszáj volt a nagyobbat megrendelnem mert magas a lábfeje!
2012. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Deichman
2012. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megnéztem a honlapot viszont ott csak vászoncipők vannak.A védőnő azt javasolta,hogy bőr és magas bokájút vegyünk.Ilyet nem igen találok sehol,még 18asba sem!!:((
2012. ápr. 6. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezért kellett Siesta cipőt vennem a lányomnak anno, mert neki is pici volt a lába. És pl az Elefanten 18- as tok nagy, akkora, mint mas cipobol a 19-és. Így maradt a Siesta, akkor épp akciós volt 8990 Ft.
2012. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és a vászoncipő?mindenképpen bőr kell hogy legyen?nekem is a siestát mondták,de az nekem nagyon drága:S
2012. ápr. 6. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:

én is a Deichman cipőket vettük a kisfiamnak 4 éven keresztül és bokasüllyedése volt. a doki nő szerint az eddig cipőktől. így most salust kell venni neki! ami nem olcsó.

most a lányomnak meg fogom venni a siesta cipőt akár mennyire drága. nem akarom hogy ő is így járjon


lehet hogy most le leszek pontozva. biztos másnak jó a Deichman cipő, és nem lett baja a gyerkőcnek. de én ebből most tanultam


Deichman a 2999-4000 ft közötti cipőket vettük


én azt mondom ne sajnáld rá!

2012. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! A Bobby Shoes cipokre gondolsz? Vagy mas márkára is? Barátnőm veszi ezt a markát a lányának, mert hogy tok olcsó. Szerintem nem jók, próbálom meggyőzni öt is, ezért kérdeztem.
2012. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek függő! Barátnőm csak szamos, és siesta cipőket, szándékát vett a fiának, és most 3 évesen eszméletlen befelé dől mindd két bokája, de a gyerek annyának is. Lányomnak ezidáig csak Nike cipőket szándikat, elephanten csizmájat vettem, semmi baja a lábának. Tavaly nyáron 9.000-ért kapott siesta szandit a lányom, nagyon elégedetlen voltam a minőségével, a bőrön minősége, a festék 2 hét után megkopott, olyan lett mint egy 3-4 éves agyon használt cipő, míg a Nike cipőjei mosó gépben moshatók, napi használat mellett egy szezon után is olyan mint az új! Szépen tartja a bokáját, kényelmes, könnyű, hajlékony, pont ilyen átmeneti sportcipő, amit nedves ronggyal lehet tisztítani, esőben sárban sem megy tönkre mint a velúr! Én a bobby shoes minőségével sem vagyok elégedett, műbőr, első alkalommal lerúgta az orrát.
2012. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bobby Shoes cipőket vettük neki anno!!

6 voltam

2012. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!