Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott Vaterás anyukák...

Gyakorlott Vaterás anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem mert eléggé átvertek sajnos.
2012. ápr. 6. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, kérdezz!
2012. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vettem egy márkás felsőt a keresztfiamnak amit úgy hirdettek meg, hogy folt és szakadásmentes alig használt.Erre ma amikor megkaptam tiszta folt volt és szakadt ja és úgy nézett ki mintha már vagy 50-szer ki lett volna mosva 60fokon.Jeleztem az eladó felé aki annyival lerázott, hogy mossam ki a mosószer csodákra képes.Nem ki pénzt fizettem érte és egy ilyen sz..t kaptam.Kértem töle a vételár egy részének visszautalását de teljesen elzárkózik.Az a ciki, hogy ez egy ajándék lett volna azért is nem sajnáltam rá a pénzt.Pont itt voltak nálunk a keresztfiamék amikor jött a postás kapásból fel is vette az anyuka meg nézett rám, hogy mit is vettem én.Annyira ciki volt:(Írtam a vaterának most az ő válaszukat várom
2012. ápr. 6. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennyit tehetsz, semmi többet. Az eladót zaklasd telefonon, mail-ben, mindenütt. A pólót tedd el, semmiképp se dobd ki. Legyél határozott, fenyegetőzhetsz a rendőrséggel is akár, nálam mindkét ilyen esetben bevált. És ne csak egy részét követeld a felsőnek, hanem az egész összeget.
2012. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akitől vetted, arról milyen pozitív-negatív véleménnyel voltak, azt megnézted? Az értékelésnél is írd meg a véleményed!

Erre én is kíváncsi vagyok vajon mit tesz a vatera?

2012. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy feljelentem.
2012. ápr. 6. 13:35
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon kevés eladása volt inkább vásárolt amikor eladott arra semlegest kapott mert nem azt kapta a vevő amit rendelt de körülményes és drága lett volna a visszaküldés.
2012. ápr. 6. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Így van ahogy a 2. is írta. Sajnos nagyon sok az ilyen átverős eladó, akiket nagyon nehéz kiszűrni de az értékelései alapján azért képet kaphatsz róla mennyire megbízható.

Én először mindig elolvasom miket írtak róla, és csak azután vásárolok tőle.


Ne hagyd békén, hívd telefonon, írj neki emailt stb. követeld vissza a pénzed hisz átvert. Kicsalta a pénzed. Ezért már bőven megfenyegetheted a rendőrséggel. És azzal hogy kitiltatod a vateráról.

A pénzedet sürgősen utalja vissza különben még a fogyasztóvédelemnél és az apehnél is felnyomod.


És adj neki negatív értékelést.

2012. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a felhasználó nevét kérjük!!!!!!:D
2012. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen igen!! Kérjük a nevét!
2012. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni ki az, mert akkor nem vásárolok tőle
2012. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!