Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott Vaterás Anyukák!...

Gyakorlott Vaterás Anyukák! Hogyan tudok feladni postán bébikompot ha nincs doboza, de ne sérüljön?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szatyrokba újságpapír (jó sok). Ezzel körbeveszed és a szatyrokat körbe ragasztod a bébikompon kívül.

Minden irányból.

Ezután jöhet a csomagolópapír és a posta.

2012. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kukás zsákban szoktam feladni törékenyként.
2012. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen csomagolópapírba lehet becsomagolni?
2012. ápr. 1. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha törékenyként adod fel zsákban, akkor mennyibe kerül a postaköltség? Mennyivel lesz drágább?
2012. ápr. 1. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem hittem el, de kaptam az ország másik végéből triciklit becsomagolatlanul. Semmi baja nem lett:)
2012. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Lehet kapni írószer boltban vagy postán ilyen bézs színű (papír) posta csomagoló papírt.

Nálunk pl. 120 forint egy ív, amibe én szoptatós párnát és mellszívót(dobozzal) csomagoltam bele.

2012. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kérj törékeny felárat, ha a vevő kéri! Neki kell fizetni. Nekem egyszer az eladó férje adta fel a cuccot, kért rá 2000 értékbiztosítást, aztán többe került a postadíj, mint maga a ruci.
2012. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!