Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott tesz-veszes-vaterás...

Gyakorlott tesz-veszes-vaterás anyukák, ez hogy van?

Figyelt kérdés
ha megvettem valamit,15ezer ft.Úgy irta az eladó,hogy Standard postai csomagként előre utalás után,akkor ez azt jelenti,hogy előbb elutalom a pénzt,és utána küldi?És mi arra a garancia hogy miután elutaltam,meg is kapom?Nem szeretnék ráfázni,azért 15 ezer ft+postaköltség.....Mert még az sincs ott hogy ajánlottan.Azt kérhetem tőle igy,hogy az nem volt odairva?És ha úgy küldi,akkor ha nem kapnám meg utalás után,azzal bizonyithatom ugye hogy én fizettem?Vagy az ajánlott,az csak az eladó érdeke,én azzal semmit nem tudok bizonyitani?
2011. máj. 20. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát az a helyzet h erre nincs biztosíték nagyon, de én eddig még nem csalódtam, pedig már évek óta vaterázok, csereberézek...és eddig mindig megkaptam mindent.
2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor mindig csak az eladónak van garanciája hogy feladta?A vevőnek sehogy sem lehet?
2011. máj. 20. 20:20
 3/23 anonim ***** válasza:
Először is a csomag mindig regisztrált küldemény,másodszor úgy van,ahogy az első írta,garancia nincs,de nekem sincs rossz tapasztalatom.Másrészről,ha ő feladná előbb,neki sem lenne garanciája,hogy utólag fizetsz.Az egész bizalom kérdése.Ha nincs inkább ne aukciózz.
2011. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! A befizetés, utalás szelvényét őrizd meg mindenképpen. Én ilyenkor úgy szoktam, hogy megnézem az eladó értékeléseit. Nyilván ha 100+ van neki, és mondjuk 5- akkor megbízható. Nézd meg Te is. Egyébként eddig én is mindent megkaptam rendben.
2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia! A vásárlás előtt ajánlatos azt is megnézni, hogy a lebonyolított eladásai után milyen jellemzést, minősítést kapott. Amúgy én is gyakorlott Vaterás vagyok, még soha nem csaptak be, minden a lehető legjobban alakult.

Előre átutalod a pénzt, ő meg utána küldi az árut.

2011. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megjegyzem nagyobb összegnél érdemesebb a személyes átvétel mellett dönteni.
2011. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de ő nem adja fel előbb,fizetés után adja csak fel,tehát ő semmiféleképpen rosszul nem járhat.Bizni meg egy vadidegenben persze hogy nem bizok,vagy nehezen,de ezzel nem csak én vagyok igy szerintem.Szükségünk van arra amit vettem,a kisfiamnak,tehát muszáj,mert jó áron van,és nem vet fel minket a pénz,ezért is félek ha lenne valami.Nyilván megnéztem van e negativ értékelése,nincs,100%-os,de ez nem jelent "semmit",persze jó jel meg minden,na mindegy.Megvettem,tehát igyis-úgyis fizetnem kell,de amúgyis fizetnék mert kell,csak kicsit aggódom.De remélem megérkezik,és olyan amilyennek irta,mutatta.
2011. máj. 20. 20:29
 8/23 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Személyesen sajnos nem tudunk érte menni,mert pár száz km-re vannak tőlünk.1negativja sincs,ezért is remélem rendben lesz.
2011. máj. 20. 20:30
 9/23 anonim ***** válasza:

szia. kérheted ajánlottan, én is úgy szoktam. (mert ha elveszik a postán, tudod kerestetni)

ami meg a többit illeti, a tranzakciót szerződéskötésnek minősül, amit meg a ptk véd.

szóval ne aggódj, ha nem küldi, akkor rászáll a közvetítő (teszvesz, vatera)

2011. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Muszáj bízni, mert aki nem bízik ne vásároljon ilyen oldalakról!

Erre vannak az értékelések, megnézed és látod meglehet e bízni benne. Csomagnál nincs olyan h ajánlott, az alapból ajánlottan van feladva, nem kell kérni.

2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!