Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a futóbiciklik...

Mi a különbség a futóbiciklik és a lábbal hajtós kismotorok között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem 20 hós lányomnak? A futóbicikliknél miért a fából készült a jobb?
2012. márc. 23. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A futó biciklinek csak két kereke van, tehát szerepet kap az egyensúly. A kismotoron még nem kell egyensúlyozni.

Én mindenképpen motort vennék egy 20 hónaposnak. Még azzal is nehezen birkóznak meg elsőre, nemhogy egy kétkerekűvel!

Gondolom azért jobb a fa futóbicikli, mert az természetes anyagból van. Az unokaöcsém 4 évesen kapott futóbiciklit, akkor már simán boldogult vele, de egy 20 hónaposnak korai, szerintem.

2012. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az első jól írta, először mindenképpen kismotort vegyél neki, először azon tanuljon meg, ahhoz nem kell egyensúlyozni, és majd utána jöhet a bringa
2012. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a motort javaslom. A lányom imádta, hatalmasakat száguldozott vele! :) Csak a cipői talpa bánta.:)
2012. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért választják sokan a fát, mert az könnyebb mint sok fém. Bár a miénk műanyag és tökéletes, kb. 3 kiló.

De én is ea kismotort javaslom, azon még nem kell egyensúlyozni.

2012. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!