Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos baba kaphat a...

Hat hónapos baba kaphat a kezébe nyers sárgarépát játszani?

Figyelt kérdés
Persze megmosva, megtisztítva, és csak a vastag részét. Attól félek, hogy esetleg lecsócsál belőle egy nagyobb darabot és a torkán akadhat. De úgy eljátszik vele. Most elvegyem tőle, vagy ne? Anyukám adta a kezébe, azóta (kb egy órája) le sem tette.
2008. ápr. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Figyeljetek rá,én is sok dolgot odadtam a kicsi kezébe,de vigyázni kell rá!
2008. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van-e már foga? Ha igen, akkor bizony leharaphat belőle, és valóban megakadhat a torkán. Lehet, hogy inkább puhára főttet kéne adni neki. Persze azt meg szétnyomja.

Hát ha végig ott vagy vele, és ha fuldokolni kezd, ki tudod szedni a szájából a darabot, szerintem lehet.

2008. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Foga még nincs, illetve szerintem most kezd jönni, biztos viszket az ínye, talán azért szereti annyira rágni.

Köszi a gyors válaszokat!

2008. ápr. 16. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Én valamiért úgy emlékszem, hogy nyers zöldséget ill otthon facsart zöldséglét még nem kaphat... palackozottat csak.

szóval akkor a nyers répa is kilőve, mert kiszopogathat belőle valami olyat amit még talán nem tud lebontani...

2008. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Adj neki nyugodtan.Figyej oda rá és kész.Én is adtam és semmi baja nem lett a babámnak.(Előző nek írom)Az pedig hogy nyerset nem ehet hülyeségnek tartom mert a gyümit (pl almát , banánt)sem főzöd meg.
2008. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ehet nyers répát, de inkább reszelve.

Ha egészben adod a kezébe, jó játék, de egy pillanatra se vedd el róla a szemed, mert tényleg a torkán akadhat, ha lerág vagy letör belőle egy darabot!

2008. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
lazän a kezebe adhatod.a kisfiam szintén 6 honapos,én is szoktam neki adni pär naponta a kezeb 1 répät.persze olyat amit jol megtud fogni és az elege befér a szäjäba ,persze valami vastagabbat azért.amikor odaadod neki mindig figyelj rä,tehät kb amikor pakoläszol otthon ö meg csocsälgatja,mindig tudsz rävetni egy pillantäst,de nem hiszem hogy lerägnä.a kisifamnak is jön a foga ,gondolom ezert eszegetik olyan buzgon...:)
2008. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk az egyik legjobb rágóka. Imádott a lányom is rágódni rajta. (fogak nélkül is :-))Baja nem lehet tőle.
2008. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!