Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor ehet sárgarépát egy...

Hányszor ehet sárgarépát egy héten egy 7 hós baba?

Figyelt kérdés
Ugyanis a sárgarépa azt lehet mondani majdnem az összes babiételes főzelékben benne van! Főzök neki én is de idény zöldségben nincs sok választék.
2009. ápr. 23. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
nálam hetente 3-4 nap is van, hogy eszik sárgarépát. ahogy írtad, ngyon sok üveges kajában is benne van, és hát ha én főzök, akkor is mit tud minden nap mást főzni az ember? igazából én csak a spenótot, sóskát hallottam, hogy heti egyszer szabad adni nekik, a sárgarépa végülis vitamindús, az én fiam nagyon szereti. remélem nem csinálok bajt, hogy ennyiszer adok neki!
2009. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát elvileg a D vitamin miatt nem kéne sűrűn, besárgul a bőre, ha sokat adsz neki. De sokan megcáfolják ezt, és minden nap adnak. Egy biztos: beteg nem lesz attól, ha minden nap adod neki.
2009. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok! nálunk szerencsére ilyen sárgulást nem tapasztaltam, remélem nem fogok később sem. mindenesetre azért lehet, hogy visszafogom egy kicsit a dolgot:-)
2009. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a s.répa jó, én a zöld főzelékhez reszelek nyersen egy kisebb répát, és hozzá turmixolom. Így legalább megkapja mindig a napi nyers adag zöldségét. Igaz szoktam zellert is, az is ízletes.
2009. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első írónak mondanám, hogy azért sok mindent lehet főzni a babáknak, igaz attól függ mennyi idős, de lehet z.bab, spenót, cukkini, spárga, kellbimbó, kínaikellt, brokkoli, tök, paradicsom(lehélyazve, kimagozva, bio), paszternák, zeller, kukorica, z.borsó, meggy, rizs, van sok minden, én szoktam mirelitet is felhasználni, vagy jó minőségűt veszek a piacról, ami nincs vegyszerezve.
2009. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!