Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kerékpárra szerelhető...

A kerékpárra szerelhető gyerekülést mikortól tudja a baba használni?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam 9 hónapos kortól 4 éves korig. Mennyire reális ez a "9 hónapos kortól" szerintetek?

8 hónapos a lányom, a héten töltötte be, tehát még nagyon az elején jár, 2 napja kezdett el rugózni négykézláb. Még elindulni nem indult, felülni még nem ült fel.

Szerintetek a nyárra kellene vennem egyet?

[link]

Ez azt írja, hogy 9 kg-tól. Lányom 8,5 kg. Kb 1-2 hónap mire 9 kg lesz, de inkább 2. Gondoljátok addigra bele lehet majd rakni, tud majd már stabilan ülni?


2012. ápr. 7. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan már simán ült benne,igaz akkor már magától felült.én úgy gondolom onnantól hogy már stabilan ül sokáig
2012. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha stabilan ül minden gond nélkül, akkor már bele rakhatom egy hasonló ülésbe?

Mondjuk a nyáron?

2012. ápr. 7. 13:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam a weeride.hu oldalon, hogy csak 1 éves kortól ajánlottak ezek az ülések.
2012. ápr. 7. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van és imádja a kis fiam. Alig lehetett neki télen megmagyarázni, hogy miért nem biciklizünk. Mér aludni is tudott benne.

2012. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül használhatod! Szerintem! :) Biztonságosnak tűnik!

Nem kell felülnöd, elég ha tolod néhány alkalommal, lásd mit szól hozzá, hogy viselkedik, abban nincs semmi kockázat.

Mivel te ismered a gyereked és akkor majd meglátod, hogy elég érett e rá.

2012. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor stabilan ül, onnantól. De, ha kettesben vagytok, és pl. vásárolni mentek vagy ilyesmi, akkor nem árt, ha már álldogálni is tud, mert ki kell venned az ülésből, míg letámasztod a bicajt. (Persze csak akkor, ha nincs "kerékbedugós" biciklitartó.)
2012. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is használtam 9 hónapos korától, bár ő már jóval előtte felült.

(Én fiam elsőre nem szerette, félt, amikor autó ment el mellettünk. Most 1 éves, már jobb a helyzet.)

2012. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már stabilan ül akkor nyugodtan beleteheted gyerekülésbe.De én ragaszkodtam a magasítotthoz ami tartja a fejét is.
2012. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!