Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós babóm szinte minden...

13 hós babóm szinte minden hónapban beteg 9 hós kora óta. Adhatnék neki Béres cseppet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, 1 éves kortól adható, de kérdezd meg az orvost, mert ez azért nem egyszerű vitamin
2009. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dokit kérdezd meg,nekünk nem engedte meg.

Mi is 9 hónapostol a hányás hasmenés otta beteges.

Cebilon cseppet adj napi 5 csepp,nekünk azt mondta. Most 15 honapos,nekünk bevált.

2009. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Cebion cseppet szedünk napi 10 cseppet. Anyósom javasolta a Béres cseppet, de csak így nem merem neki adni, ő is azt mondta, hogy 1 éves kortól adható. Ez nem csak vitamin? Okozhat v.mit?
2009. jún. 17. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


nekünk a nagyobbik fiamnál a doki csak azért ajánlotta a Béres cseppet, mert nem volt étvágya.

Kérdezd meg a dokidat a vitacolánról.

2009. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Okozhat.Gyomor problémát is akár.Sztem is beszélj a kicsi dokijával.
2009. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki 11 hónapos fiamnak ajánlotta a bérest napi 5 csepp + cebion csepp. 3 napig szedtük mire kiderült valamelyikre alergiás, mert az arca vörös volt, már az első adagtól.
2009. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A béres cseppben nincs vitamin, csak ásványi anyagok: Vas, magnézium, cink, stb... A tájékoztatóján rajta van, hogy a jobb felszívódás érdekében C vitamint kell mellé szedni. Én is csak orvossal egyeztetve adnám. Főleg, hogy már szeditek a cerabint.
2009. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem cerabint, hanem cebion cseppet (c-vitamin) szedünk.
2009. jún. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!