Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislányom bölcsis de...

2 éves kislányom bölcsis de folyamatosan beteg, milyen immunerősitőket adhatnék neki hogy ellenállóbb legyen a szervezete? Az orvosunk már össze vissza irogat fel mindent! Jelenleg a marslakócskákat és a pro+kid-et szedi!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
béres cseppet,az tényleg segít:)
2010. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmit nem tudsz tenni. Egyébként vizsgálták már az immunrendszerét? Mert lehet, hogy immunhiányos, akkor meg pláne semmi. És mennyire súlyosak ezek a betegségek, mert az én kisfiam (aki egyébként immunhiányos) szeptembertől tavaszig folyamatosan meg van fázva (köhög meg taknyos), de semmit nem használunk rá mert még ez sem éri el a súlyos állapotot (nem szívjuk az orrát, nem orrcseppezünk, köhögéscsillapítót is ritkán kap, mert nem kínzó a köhögése)De fájdalommal járó igazi betegsége nem volt (torokgyulladás, arcüreggyulladás, mandula gyull, stb)
2010. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Rybomunyl-t kaptunk. Március elején kezdtük. Eddig segített. A hányás hasmenéses víruson úgy ment át, hogy 2x hányt, és volt egy fárasztóbb napja, én meg 24 órán át ültem a wc-n lavorral a kezemben. Szóval nekünk bejött.
2010. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Decemberben volt egy vesevezeték szükülete azt megmütötték,nemis volt semmi gond!Február végén kapott egy torok gyulladást amiből a doki elengette bölcsibe,3 nappal késöbb tüdőgyulladással vittük a korházba,ezzel 3 hétig volt beteg.A korházban elkapta a hányást,hasmenést most meg megint torokgyulladása van,lázzal!
2010. ápr. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!