Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémtúró kérdés? (többi lent)

Krémtúró kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogyan készíthetek házilag krémtúrót 8 hónapos babámnak? Illetve bolti krémtúrót vagy túróhabot mikortól adhatok?

Köszi a segítséget.


2012. ápr. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

9-10 hónaposan ajánlják bevezetni a tejtermékeket a babáknak. Tehát ha elfogadod ezt az ajánlást, akkor házilag készített tejterméket se adj még neki.

9-10 hónaposan pedig elvileg bármilyen tejterméket adhatsz neki, boltit is, csak figyelni kell az allergizáló dolgokra, például eper, mogyoró, ilyesmi.

2012. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a natúr joghurttal vezettem be a tejtermékeket, és 9 hónapos korától adtam túrót. Sima túrót összekevertem hol házi baracklekvárral, hol meggyel és banánnal, vagy pépesített barackkal, ilyesmi.

Bolti krémtúrót 10 hónapos kora után akartam megkóstoltatni vele, de nem fogadta el. Belenyalt, és kiköpte. :)

2012. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
8 hónaposan adtam neki bolti krémtúrót,és természetesen semmi baja nem lett tőle.V
2012. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én boltit csak egy éves kora után adtam, mert sok benne az adalék.

De házit sokszor evett már 8-9 hónaposan. Natúr túróhoz gyümölcs. Nálunk a banános-megyges volt a kedvenc. Volt, hogy tettem hozzá kekszet is, vagy msféle gyüölcsöt. Tél lévén gyümölcs pürét (Nestlé 100 gramm).

2012. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boltit semmi szín alatt nem adnék, rengeteg benne a cukor, meg tel van minden vacakkal. Inkább készíts neki natúr, minőségi túróból, joghurtból, sokkal egészségesebb és mégiscsak tudod, mi van benne.
2012. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Natúr joghurtot már többször kapott gyümölccsel, ezért gondoltam hogy most már következhet a túró.
2012. ápr. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!