Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2. gyereknél kaphatok majd...

A 2. gyereknél kaphatok majd gyedet, vagy csak a gyes jár, ha közben lejár a szerződésem a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
A friss Kismamában olvastam valami ilyesmit, de nem egyértelmű és eléggé megijesztett. Most július végén fog lejárni a szerződésem a munkahelyemen, áprilisban szültem. Úgy gondoltuk hogy jöhet majd a 2.még mielőtt vissza kéne mennem dolgozni, de én azt hittem akkor vele is jár majd a gyed. De most nem tudom... ha időközben lejár a szerződés akkor csak a gyes jár? Azt nem tudnám vállalni anyagilag :( Volt már valaki ilyen helyzetben?
2009. jún. 17. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is így járt sajnos. Nem fog járni a gyeded mert nem lesz munkaviszonyod.
2009. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!