Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen juttatások járnak a...

Konima kérdése:

Milyen juttatások járnak a terhesség alatt, ha a munkahelyemen megszünik a szerződésem a terhesség miatt?

Figyelt kérdés
A kisfiamnál még tovább járt a munkanélküli,mint most,így nem tudom mikor tudom abba hagyni a melót,hogy azért ne maradjunk pénz nélkül.
2011. okt. 30. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Már az is nagy segítség lenne,ha valaki megírná nekem,hogy hova forduljak segítségért ez ügyben
2011. okt. 30. 22:17
 2/4 kíváncsicska ***** válasza:
Még nem rúghatnak ki azért mert babát vársz.Ha kirúgnak mehetsz munkaügyi bíróságra.Még nem fogadták el azt a törvényt hogy a kismamát kirúghatják a táppénz alatt.
2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De dec 31-én lejár a szerzősésem és igy tuti nem lesz hosszabbitás. :(
2011. okt. 31. 07:21
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:
Uh.Akkor sűrgősen meg kellene kérdezned valakit aki jártasabb a munkaügyben.Munkanélküli hivatal akár vagy menj be a Tb-be hogy ilyenkor mit fogsz kapni.Mást nem tudok mondani sajna.Vagy próbálj egyezkedni a munkáltatóval.
2011. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!