Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem szereti a babája a...

Akinek nem szereti a babája a vizet és a teát sem igazán, az mit ad a kicsinek inni?

Figyelt kérdés

21 hós a fiam és sajnos a kedves emberkéknek köszönhetően (aki vendégségben üditővel itassák mindig) nem akarja meginni a vizet. Nagyon szerettem volna ha ezt iszik csak, de nem igy lett. Tesómék ha leviszik magukhoz, vagy bárki más, mindig miért vizet? jobb az üditő. És hiába mondom hogy már nem akarja meginni a vizet, pont ezért. Fő az agyam ilyenkor.

Szóval mit ajánlotok? 100 %-os gyümölcslét, vagy megteszi bármilyen gyümölcslé? Kicsit ásványvizzel esetleg higitva?


2012. ápr. 9. 11:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hu,azt hiszed nem mondtam még? :) Csak hát a férfiak is nagy gyerekek, sokszor mondom is neki, hogy rosszabb vagy mint ők. :P
2012. ápr. 11. 13:06
 12/13 anonim ***** válasza:

az a rossmanos lé 750 ml, 499ft. Nekünk majdnem egy hétig elég, 1dl gyümölcsléhez 2,5 dl vizet teszek. Talán mostanra hajlandó a vizet meginni.

Én ha csak vizet adtam akkor nem ivott.

Még melegben sem egy korty és köpte ki, pedig nem azzal kezdtem h leveket igyon, vizet adtam mindig vagy anyatej amíg szopizott.

Én ellene vagyok a cukros italoknak nagyon, de így ki lehetett vezetni belőle h higítom

2012. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 27 hós a kisfiam, és kiskorától nem itta a vizet. Én mindig HOHES C vagy egyéb 100%-os gyümilevet vettem, abból kb. 10ml, a többi víz - így volt/van íze, de mégis alig más, mint a víz.
2012. ápr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!