Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a babám, még nem...

1 hónapos a babám, még nem telt le a 6 hét, de nagyon szeretnénk a férjemmel szeretkezni. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Császáros vagyok.
2009. jún. 17. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is császáros vagyok, és mi is pont 4 hetet vártunk, utána voltunk együtt, igaz csak óvatosan. Nem volt és nem is lett semmi gond.
2009. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ma este...:):):)...Köszi!
2009. jún. 17. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
nyugodtan semmi bajod nem lesz!császárosoknak amúgy is 4 hét!!!de azért csak ovatosan!
2009. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 17. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Császár mellett sztem is belefér a 4 hét.

Mi asszem 5-6. héten voltunk együtt, nagy slunggal belekezdtünk, de aztán a szex során olyan testhelyzetek és mozdulatok adódtak, hogy mégiscsak húzódott az a belső heg :(

2009. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Belefer a negy het, de valamit tudnod kell, illetve ugy latom, hogy az elozo valaszoloknak is hasznos info lehet.

Az, hogy mikor lehet osszebujni nem attol fugg, hogy csaszarral, vagy huvelyi uton szult valaki. Nem az a veszelye a szeretkezesnek, hogy a huvelyben mondjuk a vagas helye rongalodik, hanem az, hogy fertozes lep fel. A csaszarosoknak ennek ugyanakkora az eselye, mint a nem csaszarosoknak. Ilyen szempontbol nincs kulonbseg az anyukak kozott!!!

A mehlepeny helyen a mehben egy seb van szules utan, ez csaszarosoknal is igaz, hiszen nektek is levalt a meglepeny. Amig ez teljesen be nem gyogyul, addig konnyen elfertozodhet.

Azt hogy begyogyult onnan veszed eszre, hogy semmilyen formaban nincs mar terhesagyi folyasod. Sem verzes, sem rozsaszines, barnas, vagy egyeb szines folyas.

Ha van, akkor nem lehet szeretkezni meg a hat het utan sem, amig el nem mulik, ha nincs mar harom het utan, akkor mar ossze is lehet bujni. A hat het csak egy iranymutato, mert altalaban addigra vegeter a folyas, verzes, de ez is egyeni dolog, mint minden mas a szulessel kapcsolatban.

Tartom magam: csaszarosok ugyanugy verezhetnek meg az otodik heten is, mint egy nem csaszaros, tehat nincs olyan, hogy csaszarosnal fixen es biztosan eleg negy het.

Lehet, hogy eleg, lehet, hogy nem.

2009. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek,utolsónak pláne,hiszen vannak még folydogálásaim,vérzés is elvétve,és még várunk vele,remélem,kibírom:)
2009. jún. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!