Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telt az eslő szülinapja...

Hogy telt az eslő szülinapja babátoknak?

Figyelt kérdés
Milyen tortát kapott, mekkora "bulit" csináltatok,miket kapott ajándékba, kik voltak a vendégek...? Diszitettétek valamivel a lakást?
2011. szept. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Eljöttek szüleim, párom szülei, tesóm a barátnőjével, és a nagymamám. Ennyien voltunk, de szegény így is kicsit meg volt rémülve, hirtelen túl sok ember lett körülötte. Én csináltam neki tortát, amit még sütni sem kellett. Ilyet készítettem: [link]

Kapott egy tolókaros triciklit, és sok-sok apróságok (leporellókat, kisebb játékokat). A lakást nem díszítettem, ő még úgysem fog fel belőle semmit. Csak azt tudja, hogy valami történik körülötte, a jelentőségét még úgysem fogja fel.

2011. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem fektettünk nagy hangsúlyt a külsőségekre.

nagyszülők jöttek el ebédre, lányom ekkor még aludt. aztán ahogy fölébredt megünnepletük. túrós-gyümölcsös tortát kapott (tojá mentes piskótával) és egy gesztenyés-gabonapépeset.


ajándékba etetőszéket, formabeobót, ruhákat kapott.

2011. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,


mivel nálunk első unoka a családban és az első kicsi a baráti körünkben mi kellő képen megünnepeltük az elsőt is. ráadásul egybe vontuk a keresztelővel is, így szombaton jöttek a barátok, vasárnap a család. nagyjából ruhát és játékot egyaránt kapott, Sógornőmmel és Nagynénémmel sütöttünk 3 tortát, apró süteményeket. nagyon jól sikerült, tetszett Neki, élvezte!! igazából úgy vagyunk vele, hogy amíg a pénztárcánk engedi, addig minden évben megtartjuk Neki, mert úgy tud örülni a kis barátoknak és persze az ajándékoknak is. a tortákat mindig házilag készítem, veszek rá bármelyik hipermarketben ostyát az éppen aktuális kedvenc rajzfilm figurával, nyomtatok ki kifestőket, össze szedem a játékokat otthonról, hajtogatunk lufikat, töltök le a netről játékokat és játszok a gyerekekkel a bulin, ezeken egy csomó pénzt megspórolok, viszont az az öröm, amit ilyenkor látok a kis arcán felér ezzel!! :)


Ági

2011. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyszülők, keresztszülők és mi, hárman voltunk a "bulin".

Vettem eldobhatós mintás terítőt, papírtányért és szalvétát, ez volt a dekoráció. Inkább a nagyiknak volt élmény, állítom sose ettek még papírtányérból!

Rendeltük a kaját, hidegtálat, a nagyik 1-1 fajta sütit készítettek, a sógornőm, a fiam keresztanyja egy kutyaházikót készített, babpiskótából, gesztenyés krémmel összeragasztva, marcipán kutyával, én pedig joghurttortát készítettem, a gyereknek fagylaltoskehelyben, mert tejszínt még nem evett. Azután nem sokkaltól mondjuk tejterméket se ehet, szóval nekünk azért is emlékezetes.

Ajándékba közösen vettünk neki egy Wader dömpert és könyveket kapott.

2011. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben voltunk itthon. Ünneplő ruha, torta, ajándék, nevetés :)

Hétvégén jött haza Apa, és a nagyszülők is jöttek köszönteni, újabb torta, újabb ajándékok.

2011. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekemnél a születésnapját kettesben töltöttem vele - játszottunk, kivittem az állatkertbe, egész nap semmit nem csináltam, csak vele foglalkoztam. Este, amikor hazaért apukája meg eljöttek a nagyszülők, keresztanyu, akkor volt torta, ajándék, miegyéb. Pár nappal később pedig bababuli, kinn az udvarban, medencéztek, ettek-ittak, játszottak, 5 hasonló korú kis barátját hívtuk meg.

A második babámnak majdnem egyszerre van a szülinapja a tesójával, két nap a különbség. Együtt tartottuk a kettőnek (a nagyobb 3 éves), családi ebéd, torta, stb. Most a bababuli kimaradt, mert költözködtünk.

2011. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!