Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás babával (7-8 hós) hogy...

Náthás babával (7-8 hós) hogy telik/telt az éjszaka?

Figyelt kérdés
Kislányom éjjel kb óránként kelt sírva, de szinte rögtön vissza is aludt. Reggel viszont náthás volt. Azóta porszívózom az orrát. (Csak a bal oldala "náthás") Mivel tudnák segíteni neki, hogy jobban aludjon? Hason alszik, és az nem jó, h emeljem meg neki kicsit az ágy végét, mert vándorol álmában. Ráadásként még a fogzással is küzdünk, így egy kis nurofent adtam neki.
2011. szept. 27. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 9 hós de vacakul


kaptam a dokitól két orrcseppet most azt próbálom ki és homeos bogyókat ha minden jól megy 2-3 nap és vége :-)


múlt éjjel nekem is 1-2 óránként ébredt így magam mellé vettem kis simi és aludt is vissza

2011. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anyatej csodákra képes nátha esetén is. Ilyenkor sűrűn szívom a nóziját, éjjel langyos babamosoly v. kamilla teát adok a drágámnak, és mindkét ablaka bukóra nyitva van, hogy elég hűvös legyen a szobában (19-20 fok), a picikémet pedig jól felöltöztetem. Én kötöttem a kiságya rácsára textilzsákba levendulát, isteni illata van, nem erős, de nagyon nyugtató és kellemes, nem tud hozzá nyúlni, úgy van felkötve.
2011. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!