Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Triciklivel kapcsolatos...

Triciklivel kapcsolatos kérdésem: fontos az, hogy biztonsági öve IS + biztonsági karikája IS legyen? Vagy elég önmagában a karika is? 15 hónaposnak venném.

Figyelt kérdés
tricikli

2012. ápr. 9. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hós múlt elsején.Triciklit kapott húsvétra.Csak 3 pontos biztonsági öve van és nem esik le róla, biztosan ül rajta.De szerintem ez gyerekfüggő is, ha túl izgága a babád akkor kellhet a biztonsági karika, de az én lányom elég nyugodt, így neki elég az öv is.
2012. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi örököltünk egy triciklit a tesóméktól. Elvileg van hozzá egy "keret", hogy ne essen le. De gyakorlatilag nincs hozzá. 13 hónaposan ültettem rá először, és sosem esett le róla. Jelzi, ha le akar szállni.
2012. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak csak karika volt a biciklijén, soha nem volt gond. A fiam sokkal izgágább típus, neki olyat vettünk, amin van biztonsági öv is. A barátnőm kislánya viszonylag nyugis kiscsaj, de szeret mindenhol felfelé mászni, ők biztonsági öv nélküli, csak karikásat vettek, egy séta alkalmával kb 10-szer feláll az ülésre és fel akar mászni a karikára. (13 hónaposak)
2012. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A miénken nincs öv, csak karika, úgy kaptuk ajándékba, nem én választottam, és 14 hónapos fiam felállt az ülésre menet közben. Azt hittem infartust kapok. Van, mikor könnyen kicsúszik belőle, ha lehetne, én öveset vennék!
2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!