Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett mar le valahonnan a...

Esett mar le valahonnan a babatok? Hogy tortent, volt-e kovetkezmenye es hogy ereztetek magatokat utana?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... Szerintem olyan nincs, hogy egy baba legalább egyszer ne essen le valahonnan, akármennyire is figyelünk rá.

Nálunk szerencsére soha nem lett következménye, ennek ellenére vacakul éreztem magam utána. :(

2009. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esett hááát...Azt hittem ez így nem lehetséges,aztán mégis...Franciágyról úgy esett le,hogy végignéztem,velem szembe!Mire csak megmozdultam volna,már lent volt!Eszméletlen gyorsan,lassabb vagyok,mint ő!Rájööttem már,hogy nem tudok elég gyors lenni hozzá!De semmi baja nem lett,rögtön sírt magmhoz öleltem és megnyugodott!Azt mondják,akkor van baj,ha nem sír föl rögtön,és később hány...
2009. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A tegnap este nehez elalvas utan, rejelyes korulmenyek kozott lepottyant a 6es fel honapos lanyom az agyrol, ami kb 35-40 cm magas lehet. A koppansra rohantam be. A foldon hasalt es konyokolt tovabb. 2 napja kezdte a forgolodas+konyoklest gyakorolni es maris itt a baj. Hozza kell szokni ehez is.

Halalra remultem. Vastag a padloszonyegunk egy kis pirossag volt a homlokan, de mar regglre elmult.

Most is rosszul vagyok amikor ra gondolok.

2009. jún. 17. 22:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg most sem tudom elkepzelni, hogy kerulhetett oda es abba a pozicioba ahol volt, amikor bementem.
2009. jún. 17. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! Tegnap a belső lépcső legalsó fokáról, ma meg az ágyunkról. A lépcsőre valahogy felmászott, én indultam felé hogy leszedem, erre hopp, már le is fordult róla. Szerencsére csak 15 centit esett, viszont parkettára, uh koppant a fejecskéje. Ma meg épp csak elfordultam hogy berakom a kiságyába a hálózsákot, mire hallom a puffanást. Oldalára esett, szőnyegre, kb 40 centit. Hát volt nagy sírás-rívás mindkétszer, de szerencsére nem történt semmi baj. Én meg tükörbe nem merek nézni, hogy egymás után két nap is esett! Nálatok mi történt?
2009. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, sokkal nagyobb ütéseket fog kapni később. pl mikor rájön, hogy kell ülni, de egy óvatlan pillanatban hátravágja magát. az én fiamnak csak úgy koppan a buksija a járólapon néha, pedig már jó ideje ül:-)

amúgy esett már ágyról is, kb akkora volt mint a tied, és ott ültem mellette az ágyon. szóval ha nem voltál a szobában, főleg ne lepődj meg rajta, hogy miket nem tud csinálni:-)

Ne aggódj, kutya baja nem lesz tőle. A lényeg, ilyenkor sírjon, az jó jel. vagy ha nyugodtan nézelődik játszik, akkor sincsen baj. ha aluszékonnyá válna a napokban, akkor vidd orvoshoz, ha jókedvű, jóétvágyú, akkor kutya baja:-)

2009. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben látom írtad, mi történt! Tényleg szempillantás alatt meg van a baj! Nem is értem hogy ezek az amúgy sete-suta kisbabák hogy tudnak ennyire gyorsak lenni!
2009. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kedvevel es az etvagyaval semmi gond nincs. Sot. Ugy elkezdett ma enni, hogy csak bamultam. Meg vagy 2x leesik es mar ki is eszik a vagyonunkbol.
2009. jún. 17. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 14 hónaposan egyszer szaladgált az ágyon (nagyon alacsony franciaágyunk van szerencsére ez a szerencse)és szaladtam oda elkapni, mert láttam , hogy leszalad, de az orrom előtt esett hasra, és még röhögött is utána, nagyon vastag puha szőnyegünk van, olyan mint egy habszivacs.Szóval hasraesett,télleg nagyon ügyesen esett, semmi baja nem lett, még nevetett is magán, és felpattant és visszamászott az ágyra, hogy megismételje ezt a "csodás esést, de én természetesen nem negedtem meg neki, és elmagyaráztam, hogy kell lemászni az ágyról, és ő azóta ügyesen szépen lefekszik és letolat az ágyról ha le akar jönni.Nagyon ügyes.:)De azért résen kell lenni, egyedül soha nem hagyom a szobában, mert imád az ágyon ugrálni, és nem szeretném ha fejre esne.Meg egyébként se essen le.
2009. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az enyém szerencsére már csak akkor, amikor tudott járni. Éppen a téli kabátokat pakoltam el, és a fotelba voltak felsócolva. Na kicsi fiam felmászott rá, aztán persze szétcsúsztak a kabátok és rendesen nekipuffant a padlónak. Volt is nagy jajveszékelés, hát én is rendesen megijedtem, de szerencsére nem lett baja, pedig a fejét is beverte eléggé.
2009. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!