Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól utazhat...

Hány éves kortól utazhat kisgyermek a repülőn? Van valakinek tapasztalata erről?

Figyelt kérdés
A tengerentúlon élünk és szeretnénk 2 hétre hazalátogatni.Repülővel is iszonyat hosszú de hajóval meg még rosszabb.Nem lesz baja a légnyomástól vagy felszállásnál?

2012. ápr. 10. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hós kortól
2012. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én repültem 3 hónapossal az USA-ba
2012. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és nem lesz semmi baja, a légikisasszony ajánlani fogja, hogy szoptasd amikor fel és leszálltok
2012. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minnél kisebb a gyerek annál jobban bírja a repülőútat szerintem, én többször repültem először 5 hónapos volt a kislányom mikor utaztunk. Semmi gond nem volt, le- és felszállás közben itasd, vagy szoptasd akkor nem lesz gond.:) Jó utat!
2012. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 hetesen ült először repülőn a lányom. Nem volt semmi gond, mindenki el volt ájulva tőle, hogy nem sír. Viszont ez csak egy 2.5 órás út volt. Tengerentúli járatra szerintem adnak mózeskosarat is, amiben alhat a baba. Nekem végig az ölemben kellett fogni.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!