Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres babám nem...

4 hónapos tápszeres babám nem akarja meginni a tápot eddig mindig megitta nem váltottunk másik fajtára, viszont teát inna rengeteget a táp felett meg sír volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 4 hónapos, és éppen most vagyunk túl egy ilyen időszakon. Már többször volt, hogy 1 vagy 2 hétig nem akart enni, sírt etetés közben... aztán mindíg magától megoldódott a dolog. Mi próbáltunk tápszert is váltani, orvossal egyeztetve, de az új tápszerből még annyit sem evett mint a megszokottból (persze másnál szerintem beválhat a tápszer váltás de nálunk nem használt). Kóstoltattam vele picit előbb gyümölcsöt/zöldséget, de erre még nincs kész a pocija, mert eléggé fájt neki tőle... Szóval egyenlőre nekünk maradt a türelem és a nem evős időszakok. Védőnénink szerint lehet hogy mocorognak a fogcsírái, persze mondta hogy Ő is sajnos csak találgatni tud, amíg nem beszél a baba de könnyen előfordulhat hogy a fogacskái is bántják...

Tudom, sokat nem segítettem, de szerintem legyél türelmes adj neki inni (teát az enyém is nagyon itta akkor is amikor enni nem akart), azért kínálgasd tápszerrel és ha nem javul az étvágya hívd fel a dokitokat a biztonság kedvéért nézze meg a babádat vagy próbáljatok meg tápszert váltani nálatok hátha bejön. Mi egyébként még kaptunk homeopátiás bogyót étvágytalanságra, és én vettem dologélt a patikában (ez teljesen növényi) és ezzel masszírozgattam az ínyét, lehet ez is segített hogy javuljon a kislányom étvágya.

2012. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is mellékelte a tápszert most pár napig (7 hónapos), és 4 hós korában is csinálta ezt. Mindíg fél adagokat evett. Nyugi, hamarosan helyre áll, addig is adj neki vízet vagy teát, hogy a folyadék bevitele meglegyen.
2012. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor nem idegeskedek majd csak javul!
2012. márc. 26. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk most ugyanez a helyzet.Ráadásul azén lányom bohóckodik vele,egy evés most kb. 1 órát tart.Már amikor akar enni.
2012. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!