Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor kezdted a...

Hogyan és mikor kezdted a hozzátáplálást, szoptattál vagy tápszerrel tápláltad a kicsid? Mivel mással itattad anyatejen, tápszeren kívül és hány hós kortól? Lett allergiás? Tehéntejet mikor adtál először?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hós koráig szopott, utána tápszereztem. 4 hósan kezdtem el bevezetni nála az almát lé majd püré formájában és így szépen lassan a többit. 2 hét alatt kiváltottunk egy étkezést, akkor adtam neki üres teát hozzá. Tejet 10 hósan kapott először, mert semmit nem volt hajlandó elfogadni. Semmi baja nem lett tőle. Egyedül a vajkrémre allergiás, pedig 1 éves kora után kapott először.
2012. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mivel szinte végig tápszeres baba volt, csak 1-2 hónapig volt egy kicsi tejem, de azt ki kellet egészíteni tápszerrel. Inni semmit nem volt hajlandó, de azt mondták, hogy nem baj, mert a tápszer elég neki, most, hogy már szinte mindent eszik, az ivás is jobban megy, szoktam neki csinálni gyümölcslevet, illetve baba teát. Tehéntejet nem kap még mert 11,5 hónapos, majd 12 hónapos kora után.
2012. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam anno csak kevéske anyatejet kapott, 4 hósan kezdtünk hozzátáplálni barackkal, almával, mandarinnal, krumplival és szépen sorban tovább. A lányom 6 hós koráig szopizott, szintén 4 hósan kezdtem el, mert ezt láttam jónak. 6 hósan már nem is kérte a cicit, csak a szilárdat. Persze kap mellette tápszert, de nagyon szereti, inkább a főzelék sok husival. Már 9 hós.
2012. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!