Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az, hogy KIZAROLAG...

Miert van az, hogy KIZAROLAG nappal,6honapos babam, sirva ebred, kezdetektol kezdve, de ejjel sosem sirva ebred es reggel sem, csak nappali alvasbol. Nincs hirtelen zaj, talan remalma lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok anyuka,de úgy tudom,hogy a legtöbb baba azért sír,mert sokkolja,hogy ébredéskor nem ott találja magát,ahol elaludt.pl.anyuka ölében és mikor felébred teljesen más környezetben,esetleg másik szobában van.Nekünk is fura lenne,ha máshol találnánk magunkra ébredéskor:)Persze nem biztos,hogy ez az oka,meg lehet sokan ezt hülyeségnek tartják,de én ezt olvastam régen,és ha egyszer anya leszek,én ehhez tartom magam:)

23/L

2012. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt kizarnam,mert lerakom,es pont ugyanugy,ugyanott ebred fol,es altalaban kisem nyitja a szemet,csak felsir,uvolt es abba se hagyja,amig kiveszem vagy susogok neki
2012. ápr. 10. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom:(Kár,hogy nem látunk az ilyen csöppségek agyába..
2012. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 xStefix ***** válasza:
64%

Nem a más helyszín a gond, hanem az anyuka hiánya..!

És mivel nappal jobban, élesebben lát, valószínűleg hamarabb felfogja, hogy anya nincs a közelben.

Vagy az is lehet, hogy nappal nem alszik annyira mélyen, mint éjjel, illetve gyorsabban, hektikusabban ébred fel.

2012. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiam akkor ébred sírva, ha álmosan ébred. Ha sikerül eleget aludnia napközben, akkor mindig nagy vigyorral üdvözöl.
2012. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 hónapos lesz, ő ritkán, de szintén csinált ilyet és ő is CSAK nappal. Egész pontosan ő fel sem ébredt mindig, volt, hogy álmában kezdett el úgy sírni, mint akit nyúznak. Felvettem, és fel kellett ébreszteni, akkor megnyugodott és volt, hogy 5 mp-n belül vissza is aludt.

Úgyhogy én is inkább rémálomszerűre gondolnék, de nagyon fura, hogy csak nappal. És babakocsiban, séta alatt pl. soha nem volt ilyen...

Mi is tépelődünk ezen a férjemmel, hogy mitől lehet, pláne, hogy nagyon nem sírós baba, és a nyűglődésből is nagyon könnyen meg lehet nyugtatni.

De nincs egyedül ezzel a babád, ha az okát nem is tudom.

2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 xStefix ***** válasza:
Az idegrendszeri érés miatt is lehet ilyesmi, bár az sokszor az éjszakai alvásra is kihat... De persze megeshet, hogy egyes babáknál csak a nappalt kutyulja meg.
2012. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6os valaszolo,minden szo igaz az enyemre is
2012. ápr. 13. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nappal szerencsére ritkán ébred sírva, ilyenkor arra gyanakszok, hogy sok vizet ivott korábban (7 hónapos) és nem forogta/büfizte ki. De most hogy írtátok lehet, hogy rémálom? Erre még sosem gondoltam. Mindenesetre nappal mielőtt leteszem aludni előtte pár percig ringatom, sétálok vele, hogy büfögjön ha kell.
2012. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Több könyvben is olvastam,hogy kb 3 éves korukig nem álmodnak a babák!

Az én fiam akkor kel nyűglődve,sírva ha éhes!

2012. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!