Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire birjak a pici babak,...

Mennyire birjak a pici babak, ha folyamatosan "ki-be" rakjak öket a kocsibol? Mennyire viseli meg oket, ha nem lesz monoton az elete, es valoszinüleg a klasszikus rendszert sem igazan tudom majd kialakitani a napirendjeben?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert a hamarosan erkezö kislanyom batyuskajat en fogom oda-vissza szallitani a suliba, meg aztan a bevasarlasokat is inteznem kell, arrol nem beszelve, hogy a fönököm is vissza var, legalabb heti ket alkalommal. A babam velem lesz az irodaban, es a tervek szerint eleinte majd a babakocsiban fog feküdni... De megiscsak sok ide-oda jövesben lesz resze. Ezt vajon mennyire fogja /tudja majd türni? Masok is elnek ilyen "intenzivebb" eletet?
2009. jún. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az elejétől fogva így lesz, akkor valószínű ezt fogja megszokni.
2009. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy eleinte nyűgi lesz,de meg fogja szokni.
2009. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam akkor született szeptemberben, amikor a lányom elsős lett. Nekem is mindent egyedül kellett elvégezni. Volt is lelkifurim a bab miatt, hogy nem kapja meg azt a nyugalmat, amit az első igen. Megszokta, csak hétvégén is 1/2 6-kor ébred. Én nem jártam vissza dolgozni, azt egy kicsit soknak gondolom a kicsid részéről, de ha majd úgy látod, legfeljebb abbahagyod a munkát.
2009. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Igen, nekem is elsös lesz a fiam, buszra semmi keppen nem akarom, hogy felszalljon, mert bizony a suli kb. 15 km-re van. Ugyhogy marad a kocsikazas, es a remeny, hogy a hugica birni fogja a stapat. :) Arra meg godnolni sem merek, hogy mit teszek majd, ha megsem... Ha esetleg hanyni fog az autoban, vagy nem is tudom... A munkat azt pedig szepen fokozatosan vezetem majd be az eletünkbe... Legalabbis ezek a tervek. :)
2009. jún. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!